Svátek má: Julius

Zprávy

Velikost textu:

2021 - Rok, kdy maska padá

2021 - Rok, kdy maska padá

Vše nasvědčuje tomu, že skutečným příběhem roku 2021 bude - pokud to bude vůbec možné později vyprávět - masová cenzura jakéhokoli nesouhlasného názoru a brutální honba za těmi, kteří uvažují jinak.

Ilustrační foto
22. ledna 2021 - 04:20

Potlačování jiných názorů v médiích a na sociálních platformách trvá již dlouhou dobu, ale nikdy to nebylo tak do očí bijící jako nyní. Opravdu šlapou na plyn s Bidenem, novým prezidentem, protože se v pravidlech názorů vidí jako vítěz.

Začalo to již před 11. zářím před 20 lety, když ti, kteří pochybovali o oficiálním vyšetřování, že bezbranná Amerika by byla z ničeho nic napadena radikálními islámskými teroristy pod vedením Usámy bin Ládina, našli stovky, ne-li tisíce důkazů a vodítek.

Hlavní média a politici uráželi každého, kdo nevěřil v teroristický útok, jako konspirační oříšek a činí tak i dnes. Otázky, pochybnosti, demonstrace rozporů a nesouhlasný názor nejsou povoleny, jsou přísně potrestány, a to i na konci kariéry.

Prezident Bush řekl Valnému shromáždění OSN 10.listopadu 2001:
„Nikdy netolerujme neslýchané konspirační teorie týkající se útoků 9/11. Škodlivé lži, které posouvají vinu dál od teroristů.“

Pouze skuteční teroristé byli sami a jejich obětním beránkem byl bin Ládin. Je velmi snadné demontovat oficiální názor. FBI nepátrala po Bin Ládinovi po 11. září, ani jej za to americké soudnictví neobvinilo. Na otázku, proč ne, byla odpověď „ protože o jeho vině nemáme žádné důkazy “.


Celý příběh, který Usáma bin Ládin a jeho 19 pomocníků, kteří  zaútočili na Ameriku, není založen na žádných důkazech, které lze použít u soudu, ale pouze na neprokázaných obviněních, spekulacích a obviněních ... nebo na odporných lžích, aby se vymyslela pohádka, které musí každý věřit Jinak je člověk sociálně vyloučený, kacíř a je vyloučen.

Protože válka je nejlepší věc a s pádem Sovětského svazu bylo nutné najít nového nepřítele, který by zaměstnával vojenský zbrojní průmysl. Takový byl původní plán, VÁLKA, prostě jste si museli vymyslet důvod a prodat ho naivní populaci, protože všechny války v historii jsou založeny na lžích ... VŠECHNY !!!

To samé se děje už rok, kdy byla vynalezena koronavirová pandemie. V té době panoval strach a panika z teroristů číhajících všude mezi obyvatelstvem, takže vyděšení lidé mohli bez odporu omezit své svobody a práva. Nyní to dělají s virem, sezónním chřipkovým virem, který pojmenovali Covid-19 a prohlásili za zabijáka.
„Spící ovce“ rychle zapomínají, takže po 20 letech můžeme šířit další mega lež, abychom stádo mohli nasměrovat tam, kam chceme, pomyslela si globální elita. Místo neviditelných teroristů, kteří jsou všude a nikde, neviditelný virus. Šance na smrt teroristy byla stejně malá jako dnes úmrtí na virus, 0,1 procenta.

Ano, kvůli tomuto „obrovskému“ nebezpečí se musíme vzdát svých základních práv, nechat se zavřít, podniky zavřít, přestat cestovat, už se s nikým nesetkat, neustále nosit masku a dávat si jed. I když se necháme očkovat, tato masivní omezení nebudou zrušena. Ti, kdo se neřídí novými předpisy a zákazy, jsou přísně potrestáni, ti, kdo proti nim protestují, jsou zamknuti.   Co přinese rok 2021?

Pokud byl rok 2020 rokem, kdy si 99 procent muselo nasadit masky, rok 2021 se již stává rokem, kdy 1 procento sundá masku, za kterou se skrývá. Objeví se ďáblova tvář a je konečně jasně viditelná. Stále někdo věří, že Markus Söder (bavorský premiér-pozn.redakce) je bezchybný demokrat?

Jeho skutečnou tvář lze vidět v přeměně Bavorska na přísné vězení, kde kromě mnoha omezení platí zákaz vycházení. Je zakázáno pobývat mimo byt mezi 21:00 a 5:00 Ani ve Třetí říši za nacistů nebo v NDR za komunistů neexistoval zákaz výjezdu, ale Söder to nařídil, protože riziko nákazy bylo tak velké před spaním, nebo proč?

Stejná ďábelská a misantropická grimasa platí pro Sebastiana Kurze v Rakousku a Alaina Berseta ve Švýcarsku. Jsou to však jen loutky globalistů, globálních fašistů, kteří nyní brutálně bijí cenzurou jakéhokoli nesouhlasu a nehanebně odstraňují alternativní názory ze sociálních médií, aby zajistili, že bude umlčena odůvodněná faktická kritika oficiálního příběhu týkajícího se pandemie.

Viděli jsme, jak je prezidentu Spojených států zakázán přístup na Facebook, Instagram a v poslední době i na Twitter. Nejsem fanouškem Donalda Trumpa, ale je zřejmé, že tyto platformy nikdy nepoužíval k „podněcování k násilí“ - výmluva za jeho zákaz - a je evidentní, že se děje něco jiného.

Pokud dokáží umlčet prezidenta Spojených států, mohou to udělat komukoli z nás. Stejně jako to dělají s mnoha konzervativci a vědci, kteří se staví proti masové karanténě zdravých lidí.

Proč lidé, kteří nevykazují žádné příznaky, potřebují podstoupit testování na nemoc, kterou nemají? Testy ukazují 50% špatně. Proč musí být zavřeni doma? Proč nosit masku, která stejně ničemu nezabrání? Proč zavírat továrny a vést je k bankrotu? Pokud se nepoložíte, tak tyto a mnoho dalších otázek po roce 2020, které byly ztraceny, a přesto věříte lžím režimů, nemůžete být myslící osobou.

Stejně jako neexistují důkazy o tom, že by byl zapojen bin Ládin, neexistují ani důkazy o tom, že je virus nebezpečný. Pokud máte dobrý imunitní systém, po infikování se vám nic nestane, což je případ drtivé většiny populace. To znamená, že je třeba chránit pouze slabé. Nevšimli jste si, že posílení imunitního systému není problém. Žádný z alarmistů se neptá, co byste měli udělat jako první.

Ne, chtějí nám všem dát nevyzkoušenou a rychle vyrobenou vakcínu, protože s ní můžete vydělat miliardy. Navíc se nechtějí vzdát uchopení moci a hledají nové výmluvy, jak krizi zhoršit a prodloužit. Proto se údajně objevily virové mutace. A teď se držte, jsou ještě nakažlivější ... Ne, panika !!!

Je to ošklivé, děsivé a ohrožuje to, co se děje a co s námi dělají. A pokud nejste někdo, kdo touží žít v totalitním státě, musíte si to teď uvědomit, musíte s tím nyní bojovat, musíte bránit svobodu a demokracii. Masky zločinců spadnou a předchozí společnost je zničena. Vyberte, na které straně chcete být.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)