Svátek má: Bohumil

Zprávy

Velikost textu:

AgoraVox: Walking Dead v Bílém domě

AgoraVox: Walking Dead v Bílém domě

Až v sobotu 7.listopadu 2020 americká média, následovaná našimi francouzskými, oznámila, že konečně známe jméno nového prezidenta USA, Joe Bidena, řekl bych Zombie Eye nebo Walking Dead, až do včerejška jsem tomu stále nevěřil, píše Pierre Chalory na blogu.

Zombie Eye
11. listopadu 2020 - 09:01

Způsob mluvení; Opravdu jsem si myslel, že Zombie Eye neprojde ...

Před vytvořením eposu demokratického zombie, i když výsledek jeho dobrodružství ještě není stoprocentně oficiální, je třeba vzít v úvahu časoprostorové úvahy o bolestivém období, kterým procházíme.

V těchto nejistých dobách, v jejichž blízkosti se nejtemnější hodiny naší historie zdají podivně relativizovány tímto infikovaným vírem mediaticko-politické demence, která nahrazuje každodenní realitu; neo-delirium vyvolané tv-peripatetiky, kde jsou všichni tito studiové krysy pokryté lesklými oděvy s velmi povrchní čistotou, je dovoleno nebo doporučeno pod bolestí psychické dekompenzace divit se; kam kráčíme ?

Především se nedívejte příliš na televizi, kromě filmů a fikcí, abyste neriskovali nadměrné zklamání bezmocným pozorováním šťastné globalizace, směsi zdravotního fašismu, krvavého teroru s průvodem nejrůznějších středověkých hrůz. v tomto úžasném podzimu v naší kdysi prosperující a mírumilovné zemi a nyní v Rakousku; střelby, stětí, křik, zabíjení, proložené voláními nenávisti.

Proč?
Ano, proč jsem sledoval tuto volební noc dokonale střízlivý a stejně jsem se probudil s kocovinou ...

Je pravda, že poté, co jsme sledovali volební večer živě na Fox News, jediném médiu, které bylo ještě nedávno stále nakloněné Trumpovi, byl postup toho propagovaného zombie takový, že něco nebylo v pořádku.

Bylo jisté a zřejmé, Donald Trump rozdrtil skalní ... demokraty. Měl jsem tedy klid, protože jsem si přesto uchoval preference pro Trumpa, zejména pro tento druh šíleného prohlášení, které mnozí považovali za nominální hodnotu.

Po spočítání alespoň 75% hlasovacích lístků v Pensylvanii byl Trump o 15 bodů před Zombie Eye a většina států hlásila podobné výsledky ...

Dosud nevíme proč, počítání bylo náhle zastaveno, aby se obnovilo během americké noci s docela podivným obratem; téměř 100% nočních hlasů bylo pro Zombie Eye , což samozřejmě skóre rychle obrátilo.


Ale něco mi uniklo; připouštím, že pouze metropole hlasovaly korespondenčně a že jsou většinou demokratické, což v žádném případě neospravedlňuje výsledek; ve městě nežije žádný republikán, který by nehlasoval korespondenčně ?? Nemluvě o podezřeních z masivních podvodů, nemluvě o historii dobrého tábora.

Legrační, zatímco neutuchajícím argumentem proti Trumpovi byl jeho věk, ani slovo o ochablé chůzi Zombie-Eye nebo o jeho minulých 78 letech, o čtyři více než zrzoun ...

Stejně tak se musíme divit; proč demokraté nenašli jedince hezčího nebo více teprezentativního, trochu mladšího a méně vyzáblého v širokém smyslu, fyzicky i sociálně; méně namočeného v takzvaných obchodních skandálech na této straně Atlantiku a další totální korupce.

Ale možná je to správně; aplikovat ekonomicko-sociální masakr, ke kterému by mělo brzy dojít při jeho degenerativním průvodu progresivních zákonů určených k dokončení zničení zbytku zdravého rozumu, který ještě nebyl úplně zničen.

Zombie Eye proto podepíše vše, co mu Deep State předá, ...

Stále se můžeme ptát sami sebe; z jakého důvodu Joe Biden, i když ultra bohatý riskuje převzetí takové odpovědnosti?

Možná znovu (ať žije spiknutí), ve smečce nabízejících zombie na konci života, který chodí a potácí se, jako by mu byly tři roky,  napůl hluchý a další charakteristiky obecně ovlivňující seniory na konci jejich života; těžký úkol znovu zahájit bombardování v povstaleckých zemích naplněnými černým zlatem nebo plynem, lstivým podnětem oranžových revolucí .

Já, spiklenec ??
Doufám, že si děláte srandu ...
, končí Pierre Chalory komentář, zveřejněný ba francouzském webu AgoraVox.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:agoravox)Jste spokojeni s výsledky komunálních a senátních voleb?

Ano
transparent.gif transparent.gif
30%
Ne
transparent.gif transparent.gif
32%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
38%