Svátek má: Andrea

Zprávy

Velikost textu:

Bidenova dcera popisuje v deníku „nevhodné“ sprchy s Joem

Bidenova dcera popisuje v deníku „nevhodné“ sprchy s Joem

V deníku dcery amerického prezidenta Joea Bidena Ashley, jehož autentičnost potvrdil New York Times a FBI, Ashley Bidenová popisuje zneužívání drog a aféry i „nevhodné“ sprchy se svým otcem Joem.

Ashley Bidenová
7. listopadu 2021 - 07:20

Ashley Bidenová  si také si pokládá otázku „Byla jsem zneužita?“ a odpovídá „Myslím, že ano.“

Kopie deníku dcery prezidenta Joe Bidena se údajně ukázala jako pravá. FBI prohledala několik bytů v rámci vyšetřování údajné krádeže, informují média.


FBI ve čtvrtek prohledala domy dvou zaměstnanců platformy Project Veritas, jak uvedla některá média. K prohlídkám, jak v pátek uvedl New York Times , došlo jen něco málo přes rok poté, co došlo k vydání celého obsahu deníku Ashley Bidenové konzervativními americkými novinami National file . Platforma Projekt Veritas zdůraznila, že neměli nic společného s vydáním výňatků v říjnu 2020, ale byl zřejmě zapojen do údajné „krádeže“ deníku 40letého muže.

FBI předala předvolání zaměstnancům platformy Project Veritas s průvodním dopisem, v němž žádala Project Veritas, aby „neprozrazovala existenci předvolání nikomu... za účelem ochrany důvěrnosti vyšetřování,“ James řekl O'Keefe, zakladatel a generální ředitel projektu Veritas, v páteční video zprávě obvinil FBI, že se ho snaží umlčet".

Případem se zabývá FBI a americké ministerstvo spravedlnosti pro jižní obvod New York City prostřednictvím agentů a žalobců, kteří se zaměřují na veřejnou korupci.
Je řešením krize demise současné vlády?

Ano
transparent.gif transparent.gif
37%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
30%