Svátek má: Slavomír

Zprávy

Velikost textu:

Blaha: Bez vraždy Kuciaka, by dnes Čaputová nebyla prezidentkou

Blaha: Bez vraždy Kuciaka, by dnes Čaputová nebyla prezidentkou

Slovenský poslanec Ĺuboš Blaha se v komentáři na svém facebooku zamýšlí komu nejvíce prospěla vražda novináře Kuciaka.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
16. srpna 2019 - 06:20

Vše ostatní je vata. Útoky na Směr jsou bezpředmětné. Nic neublížilo této vládě víc než to, že zemřel Kuciak.

Toto není o Ficovi, Kaliňákovi, Dankovi ani Bugárovi. To vidí každý. Naopak - politicky na tom neuvěřitelně rýžují  liberálové.

Lidé přestávají věřit, že to končí Kočnerem. Stopy vedou do liberálního tábora a mnoho lidí věří, že právě tito stáli za jeho vraždou. A že Kočner byl pouze nástroj. A že Kuciak byl rovněž pouze nástroj. K tomu, aby převzali moc. Neexistují na to důkazy, ale mě se na to lidé ptají prakticky denně.

A ti, kteří zde měsíce živili konspirace o italské mafii a Směru mohou asi těžko vyčítat lidem, že se logicky ptají, kdo na vraždě Kuciaka nejvíce získal.

Proč musel Kuciak zemřít?

Lidé se ptají, proč se mladý zavražděný novinář musel stát nástrojem k tomu, aby někdo udeřil Směr a převzal moc? Vždyť to je hrozné!

Proč Nicholson účelově svedl stopu na italskou mafii?

Proč byly okamžitě připraveni Kiskovi mládežníci? Proč organizovali Majdan? Proč nenechali pracovat vyšetřovatele? Proč takto chránili Kočnera?

A nejdůležitější otázka: Proč léta tekly peníze ze zahraničí do liberálních NGO, které se pokusily svrhnout vládu?

Toto všechno jsou legitimní otázky. A já je dostávám od lidí denně.

Chyťte toho,kdo stojí za únikem informací a dozvíte se pravdu o vraždě!

Odpovědi zcela jistě zná ten, kdo maří vyšetřování úniků do Deníku N. Tam se skrývá pravda, proč musel Kuciak zemřít.

Ať se to někomu líbí, nebo ne, máme tu nového podezřelého. Je to ten, kdo organizuje tento lynč proti Směru. Ten, co dodává informace do Deníku N.

Je to zcela jistě ten, kdo nemá zájem, aby se vražda vyšetřila, neboť jinak by vyšetřování takto nemařil.

A je to zcela jistě ten, kdo chce zlikvidovat vládu, protože se zveřejnily pouze Kočnerove údajné sms-ky ohledně Směru, SNS a Mostu-Híd.

Je to ten, kdo má přístup k informacím z případu. A je to zcela jistě někdo z opozice.  Liberální média znají odpověď. A tím, že ji zamlčují, brání vyšetření Kuciakovu vraždy.Kočner byl vždy jeden z nich

Pojďme se ptát. Čistě logicky. Kdo měl zájem na tom všem? Kdo spustil džihád proti Směru? Kdo chce převzít moc? Kdo je hlavní podezřelý?

Pokud by to byl pouze Kočner, džihád by už utichl. Ale džihád pokračuje. A tak je třeba se ptát dál. Komu Kočnerove sms-ky vyhovují?

Údajný objednatel vraždy Kočner byl vždy jejich člověk. Milionář, pravičák, spekulant. Dělali z něj hvězdu smetánky, byl pečený-vařený v SME-čku, byl kamarádem s Pentou, snídal se Sulíkem a domlouval s ním generálního prokurátora ...

Ještě jednou - Kočner byl jejich člověk. I jeho poskok Peter Tóth byl rovněž jejich člověk. Bývalý redaktor SME, se kterým spolupracovala Tódová a další. Je to jedna velká parta starých kamarádů.

Nevěřím jim ani slovo.

Kiska dnes vyjádřil plnou podporu Kočnerovi

Kiska dnes na tiskovce potvrdil, že plně Kočnerovi  důvěřuje. Vše, co se zveřejnilo, považuje za pravdu a pracuje s tím, jako by byl Kočner jeho nejvyšší autoritou.

Celkem logicky - Kočner je jeho člověk. Jsou stejné krevní skupiny. Podvodníci.  Robert Fico to dnes dorazil: „Kdyby Kiska podnikal v pohřebnictví, mrtvému by i ponožky ukradl.“

Ale protože "podniká" v politice, tak si na zneužívání mrtvých buduje politickou kariéru. A okázale demonstruje, že Kočnerovi plně věří. Proboha – tohleto bylo slovenským prezidentem.

Řekněte, kdo se více přiživil na vraždě Kuciaka, než Kiska? Kdo přes svou mládežnickou organizaci na čele se Seligou organizoval Majdan? Komu politicky nejvíce vyhovovala vražda?


Nebýt vraždy Kuciaka, tak by Čaputová dnes  neseděla v prezidentském paláci

Čaputová v jeden den řekne, že by to chtělo méně marketingu a potom druhý den si dělá marketing i z vraždy a komentuje uniklé informace z vyšetřování. Totéž Beblavý a další. Je to náhoda?

Oni jsou všichni tam, kde jsou, díky tomu, že Kuciak zemřel. Bez něj by nebyli ničím. Matovič to vyjádřil nejpřesněji - Kuciakovu vraždou dosáhli milník.

Deník N je v tom namočení  až po uši

A teď se ptejme. Kdo zveřejňuje špinavosti proti Směru? Kdo vede džihád proti vládě?

Je to Deník N, který vlastní ESET. Ten ESET, jehož vlastníci financují politiky PS. Ten ESET, jehož vlastník přislíbil finance pro Kisku ...

Je to Deník N, kdo zveřejňuje Kočnerovu komunikaci, maří vyšetřování a Kočner pomáhá. Otázka je - proč to dělají?

Liberální chobotnice

Vytvořila se zde obrovská liberální chobotnice, která má chapadla všude. Má miliony, které se lijí do médií, mimovládok i politických stran. Má vliv na právníky, policisty, soudce či státní zástupce. Je to impérium, kterému slouží liberální žoldáci z celého Slovenska.

A ano, právě kvůli této liberální mafii lidé ztrácejí důvěru v soudce, policii, média či politiky. Souboj s touto liberální mafií bude nejtěžším soubojem v novodobých dějinách Slovenska.

Kočnerem to nekončí

Stále více lidí je přesvědčeno, že vraždou Kuciaka získali liberálové až příliš mnoho.

Když se přijde na to, kdo je odpovědný za úniky informací, možná se přijde na to, kam dále vede chobotnice, která stála za Kuciakovu vraždou.

Vše nasvědčuje tomu, že stopa vede do liberálního tábora.

Mrazí z toho, končí komentář Luboš Blaha..

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)