Svátek má: Bohumil

Zprávy

Velikost textu:

Blaha: Hoaxy nešíříme my, ale oligarchická média SME a Deník N

Blaha: Hoaxy nešíříme my, ale oligarchická média SME a Deník N

Vyčítají nám, že šíříme hoaxy a nedovedou dokázat ani jediný. Ale oni šíří hoaxy každý den a nejen slovenská oligarchické média jako SME či Deník N. Uvádím jen pár příkladů za poslední dny, píše na facebooku Ĺuboš Blaha:

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
24. ledna 2021 - 06:20

 1. Prý ruský prezident Vladimír Putin vlastní nějaký luxusní palác. To je samozřejmě nesmysl. Kreml to jednoznačně popřel a Putina tam nikdo nikdy neviděl.
 2. Ale americké, pardon, naše média nepotřebují důkazy - když dojde pokyn z jisté ambasády, tak napíší, že Putin vlastní i planetu Saturn. A všechny přilehlé měsíce. Minule ho na jednom z nich vyfotili. Informoval Navalnyj.
 3. Dnes nás oligarchická média zásobují apokalyptickými zprávami o tom, jak v Rusku zatkli Navalného. Když vládní moc dělala politické čistky na Slovensku a strčila do nejtvrdší vazby Milana Lučanského, tak tleskali. A když záhadně zemřel ve vazbě, ještě do něj státní propaganda i kopala.
 4. Ale když Navalnyj ukradne 4 miliony euro, tak na to pro jistotu ani neupozorní a šíří hoax, že ho zatkli kvůli Putinovi. Nač by Putin z politických důvodů zavíral chlapa, který má ve své zemi politický výtlak jako nízkotučné mléko?
 5. Navalnyj je obyčejný zloděj - to je celé. Zloděj, napojený na západní tajné služby. Takový zoufalý zloděj, a ještě si vymyslel Novičok ve spodkách - ubohé a trapné. Nikoho v Rusku ani na Slovensku to nezajímá - dejte s ním pokoj.
 6. Další hoax šíří o masových demonstracích v Rusku - prý se celá země třese od hněvu Navalného přívrženců. Realita - v 150-milionovém Rusku se dnes do ulic vydala pár tisíc demonstrantů v některých městech, kde sahají chapadla amerických mimovládních organizací.
 7. Pouze matematici, kteří se rýpou v těch nejminiaturnějších číslech, dokáží vyjádřit, kolik procent ruské populace dnes bylo v ulicích - nula, celá nula, nula ... zíváte ... nula ... To jako toto má být pro Rusko téma? Nežertujte.
 8. A z tohoto trapného divadélka dělají naše média ruský opoziční revoluční Armagedon. Hlavně, že když u nás na 5,5-milionovém Slovensku demonstrovaly desítky tisíc proti Matovičovi, tak se tvářily, že jsme hrstka extremistů, pár stovek, pár komunistů a fašistů, nebo "opic" .... A tak. Prostě - propaganda a hoaxy.
 9. A největší pikantnost - prý je špatné, pokud ruští policisté zatýkají demonstrující na nepovolených demonstracích. Když Matovič posílal na Slováky vodní děla, tak to nevadilo - média burácely. Když dnes policisté stíhají účastníky protestu ze 17.novembra, tak v kavárnách otevírají šampaňské.
 10. Ale když v Rusku nepovolí demonstrace, tak to je největší zločin proti lidskosti. Neboť v Rusku nemají Covid, v Rusku lidé mají právo demonstrovat pandemie-nepandemie - jen zde na Slovensku ne. Jaká náhodička.
 11. Od rána do večera šíří jen hoaxy a propagandu. Nejen o Rusku, ale také o Číně. Všimněte si, že před pár týdny nás zavalovaly zprávami o tom, jak čínská vláda nechala zmizet vlastníka Alibaba Jacka Maa.
 12. Před pár dny se Jack Ma objevil na veřejnosti, živý a zdravý. A udělal idioty z celé západní propagandy. Hoax o tom, že ho pravděpodobně nechali odstranit čínské úřady, šířily i slovenská oligarchická média. Hlavně, že nás obviňují ze lží.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Jste spokojeni s výsledky komunálních a senátních voleb?

Ano
transparent.gif transparent.gif
30%
Ne
transparent.gif transparent.gif
32%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
38%