Svátek má: Teodor

Zprávy

Velikost textu:

Blaha: Slovensko nemá hlavu státu, čekal ale vůbec někdo něco jiného?

Blaha: Slovensko nemá hlavu státu,  čekal ale vůbec někdo něco jiného?

A je to tady. Slovensko nemá hlavu státu. Igor Matovič proměnil Zuzanu Čaputovú na svou mluvčí. A ta poslušně plní jeho pokyny. Nejdražší mluvčí v republice, píše na acebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
1. dubna 2021 - 03:20

Prezidentce Zuzaně Čaputovej nevadí zloděj titulů a daňový podvodník v čele resortu financí.

Co na tom, že Igor Matovič rozvrátil stát a může za tisíce mrtvých, dejme mu šanci rozvrátit i veřejné finance. Perfektní, paní prezidentko, zjevně vám záleží na Slovensku.

Hlavě státu nepřekáží ani to, že si s ní ministři Sulík, Gröhling, Korčok a Kolíková vytřeli podlahu, když podali účelové demise.

Co na tom, že zneuctili instituci prezidenta a z paní Čaputové si udělali mažoretky, která jim groteskně asistuje teatrálními gesty.

Gratuluji, paní prezidentko, na co byste vlastně upozorňovala, že hlava státu má autoritu, když i tak všichni vidí, že žádnou nemáte.

Prezidentce nevadí, že nový ministr zdravotnictví je spojen s případem tragické smrti Milana Lučanského.

Však co je nám do hrdinů, kteří chytali mafiány, takové je třeba zlikvidovat a každého, kdo při tom asistoval, třeba odměnit.

Bravo, paní Čaputová, toto je fantastický signál pro veřejnost - Mikuláš Č. se musí v base řehtat jako kůň. Ať žije spravedlnost!

Ale pozor. Prezidentka se „šprajcla“. A rozhodla se, že ministrem nejmenuje nějakého bezvýznamného úředníka Hlinku, který měl být ministrem práce za Jsme rodina.


Neboť největší tragédií slovenských dějin je, že kdysi v "pravěku", když tu vládlo HZDS, dělal Hlinka úředníka na ministerstvu vnitra. To je horší než 9 500 mrtvých. Úžasné.

Zvláštní, že Excelenci Čaputové nevadí, že ministr zahraničí Korčok během vlády HZDS dělal mluvčího na resortu.

Nevadí, že ve vládě sedí estébák či Domovník, nebo čím to ten Budaj byl. Co na tom, že informatiku řídí loutkoherečka. Nevadí nic. Jen nějaký no-name.

Jasně, nominace Hlinky byla směšná, o sociální agendě neví nic. Ale je absurdní, že prezidentce vadí jen tato bezvýznamná osůbka, ale nevadí její vláda plná klaunů a zlodějů.

Prezidentka na to přišla. Hlavní problém Slovenska není Matovič ani Sulík, ale nějaký tragéd Hlinka.

Blahopřeji, paní Čaputová, ještě že jste to takto státnicky vyřešila - jste třída. Já jen, že ještě nikdo nikdy tak neztrapnil úřad prezidenta jako vy.

Dnes se potvrdilo, že Slovensko nemá hlavu státu - prezidentka katastrofálně selhala. Ale čekal vůbec někdo něco jiného?

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)