Svátek má: Blanka

Zprávy

Velikost textu:

Boris Johnson omezuje Britům sex

Boris Johnson omezuje Britům sex

Kvůli rostoucímu počtu infekcí zavedla britská vláda nový „třístupňový“ systém, omezující setkání mezi lidmi, který podle britských médií zakazuje pohlavní styk s lidmi z různých domácností.

Boris Johnson, britský premiér
19. října 2020 - 09:01

Nové opatření stanoví, že vláda nedovolí nikomu z oblasti druhé (vysoce rizikové) nebo třetí (velmi rizikové) oblasti infikované virem trávit den nebo noc v soukromém domě toho druhého. pokud nejsou v „sociální bublině“ dané osoby.

„Pravidla pro míchání domácností na úrovni 2 uvádějí, že byste se měli míchat pouze se svou vlastní domácností, pokud jste nevytvořili bublinu podpory, a to platí pro některé páry,“ řekl novinářům mluvčí premiéra Borise Johnsona.

Bublinou podpory je podle vládních pravidel síť mezi domácností jedné osoby a jinou domácností jakékoli velikosti.

Přátelé se mohou setkat venku na úrovni 2, ale očekává se, že budou dodržovat společensky vzdálená pravidla týkající se rukou, obličeje a vzdálenosti.

Zdá se, že mnohem více lidí bude žít bez sexu na Britských ostrovech, protože jak Londýn, tak Essex byly od pátku o půlnoci označeny jako regiony 2. úrovně.

Nejenže se Londýn stal omezenou oblastí úrovně 2, ale také Essex, Barrow-in-Furness, Chesterfield, Elmbridge, Erewash, North East Derbyshire a York.

Dosud byly úrovně 2 v oblastech Cheshire, Greater Manchester, Leicester, severovýchodní Anglie, Nottingham, South Yorkshire, Warrington, West Midlands a West Yorkshire.

Lancashire a Liverpool jsou regiony úrovně 3 s nejpřísnějšími omezeními .


Stručně řečeno, sex v soukromém domě s lidmi v omezených oblastech úrovně 2 a úrovně 3 je nyní podle nového třívrstvého systému nezákonný.

Orwellova předpověď budoucnosti v románu „1984“ se naplnila i v této oblasti, protože ve společnosti, kterou popisuje, je sex zakázán a mezi mužem a ženou musí být vzdálenost jednoho metru.

Každý, kdo by před rokem řekl, že ve Velké Británii budou od října 2020 omezené oblasti a vy tam nesmíte mít sex, by se vám vysmál a prohlásil vás za blázna.

Nebo pravidlo, že páry by měly mít během sexu masku a zvolit si polohu, která není tváří v tvář, je úplně šílené.

„Vaším nejlepším sexuálním partnerem během pandemie COVID-19 jste vy nebo někdo z vaší domácnosti a měli byste se řídit vládními pokyny pro sociální distancování, mytí rukou a zakrytí obličeje,“ uvádí.

Jako nejbezpečnější možnost se doporučuje masturbace, sexuální hračky nebo sex po telefonu. Omezení povede k tomu, že většina lidí bude mít méně sexuálních partnerů, pokud vůbec nějaké.

Takže můžete také vyhladit lidstvo přísným omezením sexu, pak bude méně dětí a žádná nová generace, dokud stará nezemře.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch,schallundrauch)