Svátek má: Otýlie

Zprávy

Velikost textu:

Catherine Fittsová: Vzhůru do digitálního koncentračního tábora

Catherine Fittsová: Vzhůru do digitálního koncentračního tábora

Catherine Austin Fittsová (CAF), vydavatelka webu The Solari Report a někdejší asistentka ministra pro bydlení tvrdí, že velcí bankéři nechtějí nic menšího, než „úplný digitální kontrolní systém“.

Catherine Austin Fittsová
27. ledna 2022 - 04:20

CAF vysvětluje: „Máme dnes to, co se budovalo posledních 20 až 30 let, je to stále zřejmější, ale veřejnosti se to po celou uvedenou dobu źatajuje.To, po čem tito bankéři touží, je zavedení digitálních kontrolních systémů v oblasti zdravotnictví, financí i řízení státu s cílem všechny tyto oblasti kontrolovat a řídit. Máte zde jedinečné sledovací systémy, bez přerušení vyvíjené po desetiletí, které sledují každého...A právě proto jsou „centrální bankovní digitální platidla a „vakcinační pasy“ tak nebezpečné. Je důležité porozumět tomu, čeho se tito lidé snaží dosáhnout. Snaží se vytvořit systém totální kontroly transakcí. Jestliže nebudou chtít, abyste se od svého domova vzdálil dál než pět mil, váš elektromobil dál než pět mil na jedno nabití nedojede...Jestliže nebudou chtít, abyste kupovali pizzu, vaše kreditní karta vám koupi pizzy neumožní. Budou hovořit o nasazení výjimečných digitálních kontrolních systémů a váš domov a vaše auto promění v jedny z položkek digitálního koncentračního tábora."Jak se lze této digitální tyranii bránit? CAF vysvětluje:. „Brańte se jí tak, že řeknete NE. Nepodrobujte se. Rozhlédněte se po světě a zjistíte, že tam, kde se lidé nepodrobili, tento systém nefunguje. Nefungují nařízení a nefungují vakcinační pasy tam, kde lidé trvají na svém NE. Nepodaří se vám mě kontrolovat a řídit. Nepodaří se vám rozkazovat mi, kam mohu a nemohu jít. V tomle se mnou nepočítejte."

Jedním z dobrých způsobů, jak se nepodrobit, je trvat na používání staré dobré módy hotových peněz ve všech transakcích, kde je to možné. CAF říká: „Držte se hotových peněz. Jinak ve chvíli, kdy se celý peněžní systém změní v systém digitální, ocitnete se ve vagónu, cestujícím do digitálního koncentračního tábora. Jestliže se hotové peníze v systému udrží a bude je používat stále více a více lidí, zůstane systém částečně digitální a částečně v hotových penězích, což bude plně vyhovovat, protože hotové peníze kontrolovat nelze. A o to, aby to nešlo, dnes jde“.

(rp,prvnizpravy.cz, usawatchdog, přeložil Lubomír Man,foto:arch.)

Půjdete-li k volbám, koho budete volit ve druhém kole prezidentské volby?