Chossudovsky: Kovidové etnické čištění: očkovaní proti neočkovaným

zprávy

Ti, kteří proti oficiálnímu kovidovému narativu protestují, jsou zařazeni do kategorie „psychopatů“. Jde o hon na čarodějnice?

Chossudovsky: Kovidové etnické čištění: očkovaní proti neočkovaným
Michel Chossudovsky
15. ledna 2022 - 09:01

Ve většině zemí byl zaveden kovidový pas. Pobyt neočkovaných je omezen na jejich obydlí, je jim znemožněno cestovat, jsou propouštěni z práce, je jim zakázána návštěva škol a univerzit. Jsou obviňování z toho, že jsou extrémisty a psychopaty.

Vzmáhá se proces kovidového etnického čištění, uvedeného v život tím, že se vytvořila společenská hráz mezi očkovanými a neočkovanými.

Tato společenská hráz vytváří konflikty uvnitř rodin a místních společenství a přispívá k roztržkám a nesouladu společenského života se zničujícím dopadem na ekonomickou aktivitu.

Podporována propagandou médií postupuje tato kampaň nezadržitelně vpřed. Ti, kteří odmítají nechat si píchnout zabijáckou „vakcínu“, jsou zkategorizování jako „protispolečenští psychopaté“.


A to, co z kampaně nepřehlédnutelně vyčuhuje, je heslo „rozděl a panuj“, čili scénář, uplatňovaný v mnoha zemích najednou, podle něhož se jak očkovaní, tak neočkovaní stávají oběťmi světové kriminální agendy, podporované OSN a většinou z jejích 193 členů.

Naším prvním úkolem je okamžitě zastavit a zrušit tak zvanou „vakcínu“ Covid-19, která spustila vlnu úmrtnosti a nemocnosti na celém světě. A hnací silou tohoto hnutí nechť se stane světová solidarita a lidská důstojnost.

(rp,prvnizpravy.cz, Global Research přeložil Lubomír Man,foto:arch.)


Anketa

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano 65%
transparent.gif transparent.gif
Ne 18%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 17%
transparent.gif transparent.gif