Svátek má: Miloslava

Zprávy

Velikost textu:

Další zpochybnění závěrů vyšetřovací komise v kauze MH-17 (VIDEO)

Další zpochybnění  závěrů vyšetřovací komise v kauze MH-17 (VIDEO)

<< VIDEO >> Vyšetřovací tým nezávislých novinářů z Bonanza Media vedl exkluzivní rozhovory s jedním z podezřelých z havárie MH17, Sergejem Doubinským, s malajským premiérem Mohamadem Mahathirem ….

Z rozhovoru s malajským premiérem Mohamadem Mahathirem
27. července 2019 - 11:04

V dokumentu  „MH17 - Za spravedlnost“ uvidíte a uslyšíte rozhovory  s plukovníkem, který získal černé skříňky, stejně jako s mnoha novináři, odborníky a přímými svědky událostí.

Svědectví lidí žijících na místě a nevyvratitelné důkazy odborníků prezentované v tomto dokumentu zpochybňují oficiální příběh předložený mezinárodním vyšetřovacím týmem JIT.

Tento dokument zpochybňuje několik bodů při oficiálním vyšetřování havárie MH17 a upozorňuje na nesrovnalosti, nepřesnosti a zaujatost v otázkách vyšetřování JIT.Pokusy FBI, Kyjeva a OBSE dostat se do  černé skříňky letadla. Svědectví několika civilistů, kteří hovoří o přítomnosti ukrajinských stíhaček na obloze toho dne (potvrzeno dvěma nedávnými svědectvími, která jsme získali v Grabově a dalšími). Podvod s datem jednoho z „důkazů“ JIT o přítomnosti ruské rakety BUK v Donbasu. Zvukové nahrávky telefonního odposlechu poskytované JIT prostřednictvím SBU. Nedostatek primárních radarových dat v den katastrofy z Kyjeva. A dokonce demystifikace dokumentu BBC o MH17, který tvrdil, že poskytuje důkaz o střelbě rakety BUK. To vše a další je v dokumentu „MH17 - Za spravedlnost“.

Podívejte se na kompletní dokument s titulky ve francouzštině, můžete přepnout na české titulky.


(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)