Svátek má: Nela

Zprávy

Velikost textu:

Demokraté panikaří: V Arizoně se kontrolují miliony hlasovacích lístků

Demokraté panikaří: V Arizoně se kontrolují miliony hlasovacích lístků

Posouzení 2,1 milionu hlasovacích lístků pro americké prezidentské volby v roce 2020 v okrese Maricopa v Arizoně začalo minulý pátek.

Z kontroly
29. dubna 2021 - 03:20

Okres Maricopa, čtvrtý největší okres ve Spojených státech a největší okres v Arizoně, je prvním americkým okresem, který prochází podrobným, ručně spočítaným, bezpečným a forenzním přezkumem voleb v roce 2020. Kontrola byla nařízen arizonským senátem.

UV metoda se používá ke kontrole hlasovacích lístků k identifikaci vrásek a vodoznaků. Vynálezce a analytik dat Jovan Hutton Pulitzer má patentovanou metodu, pomocí které můžete identifikovat podvodné hlasovací lístky podle použitého papíru, vrásek v papíru, inkoustu na formulářích a dalších charakteristik. Pulitzer dokáže identifikovat podvodné hlasy, které nakonec povedou k přesným výsledkům voleb v roce 2020, pokud budou brány v úvahu pouze platné hlasy.


Při kontroluje „asistuje“ devět videokamer, které sdílejí svá vysílání se světem prostřednictvím internetu na AZAudit.org. Arizonské zákony to nevyžadují, ale takhle každý může vidět, o co jde.

Bývalý americký prezident Donald Trump vydal v pondělí prohlášení, ve kterém ocenil volební zkoušku týkající se okresu Maricopa v Arizoně, když napadnul  demokraty s tím, že se pokusí podkopat úsilí o spravedlnost. Neuvěřitelná organizace a integrita v Arizoně ve vztahu k podvodným prezidentským volbám v roce 2020. Jsou to velcí američtí vlastenci, ale vidíte, radikálně levicová demokratická kampaň brzy začne."

A Trump má pravdu, demokraté poslali tým 100 právníků do okresu Maricopa, aby zastavili kontrolu. Trump k tomu řekl: „D.radikálně levicová Demokratická strana je naprosto šílená v boji proti forenznímu auditu podvodů s prezidentskými volbami v roce 2020, který v současné době probíhá ve státě Arizona. Poslali tým více než 100 právníků, aby se pokusili audit zastavit, protože vědí, jaký bude výsledek zkoušky sponzorované Arizonským senátem - a pro Demy to nebude dobré. Test bude probíhat nezávisle a bez vzájemného prospěchu, ale demokraté o něm nechtějí slyšet protože vědí, že by přišli o Arizonu a další podvodné volební státy na celostátní úrovni. Vědí také, že arizonské státní právo nemá schváleno prakticky žádné z jejich mnoha nominací, což je zcela ÚSTAVNÍ. Obyvatelé Arizony jsou velmi naštvaní stejně jako lidé v naší zemi. Pokud nemůžeme mít svobodné a spravedlivé volby, nemáme žádnou zemi. Audit musí pokračovat. Amerika si zaslouží PRAVDU!"

(rp,prvnizpravy.cz,politikstube,foto:arch.)Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
33%
Ne
transparent.gif transparent.gif
67%