Dva důležité signály z Berlína, jeden špatný z Mnichova

zprávy

Není důležité, zda se mírového shromáždění v Berlíně zúčastnilo 40.000 nebo 50.000 lidí z celého Německa. V každém případě jich bylo mnohem víc, než jen počty šířené v konformních médiích.

Dva důležité signály z Berlína, jeden špatný z Mnichova
Z demonstrace
27. února 2023 - 02:20

Není také důležité, zda obě „bubenice“ Alice Schwarzer a Sahra Wagenknecht řekly to či ono, což se dalo říct úplně jinak, píše Wolfgang Hübner na německém webu Pi-News.

Protože ukrajinská válka se stejně nerozhodne v Berlíně, ale dál na východ. Důležité však bylo, že došlo k dosud největší manifestaci proti válečnému štvaní stranického a mediálního kartelu. Byla to bezesporu předehra k ještě větším a širším aktivitám v dalších obdobích roku. A to je to, co se počítá.V Berlíně však byla a je ještě jedna událost neméně, možná ještě výbušnějšího významu: Ruský tank provokativně postavený před ruskou ambasádou, který byl zničen v ukrajinské válce a stal se rakví pro jeho posádku, se proměnil v symbol přátelství s Ruskem s mořem růží .

V neposlední řadě je to zásluha potomka kancléře Bismarcka, kterému záleželo zejména na dobrých vztazích a míru s Ruskem, protože stále věděl, jak důležité je obojí pro Německo a stále je to více potřeba než kdy jindy. Obzvláště hanebná a nechutná akce válečných štváčů a přátel amerického satelitního režimu v Kyjevě byla zneškodněna úžasně kreativním způsobem.

Mnichovská mládežnická organizace Zelených velmi působivě ukázala, jak nepostradatelné je použít všechny dostupné prostředky k obraně proti agitátorům a ruským haterům: V ošklivém textu, který mladí Zelení rozšířili, se ve skutečnosti tvrdí, že „Operace Barbarossa“ , tedy útok nacionálně socialistické Hitlerovy říše na Sovětský svaz z roku 1941, způsobila tehdejší oběť samotný Sovětský svaz.


Ani ti nejextrémnější pravicoví extremisté netvrdí takové šílené překrucování dějin. Ale alespoň se ukáže, kdo je zdaleka nejnebezpečnější a nejzlomyslnější strana v Německu. Proto má signál z Mnichova svůj význam, který není radno podceňovat.

(rp,prvnizpravy.cz,pinews,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

Anketa

Souhlasíte s tím, aby Česká republika i nadále dodávala zbraně na Ukrajinu?

Ano 4%
transparent.gif transparent.gif
Ne 43%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 4%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 49%
transparent.gif transparent.gif