Svátek má: Bohuslava

Zprávy

Velikost textu:

Fox: Když ve Washingtonu vládne lež!

Fox: Když ve Washingtonu vládne lež!

V „ruském vyšetřování" zvláštního prokurátora Roberta Muellera se mohou brzy objevit noví obžalovaní, uvedla americká televize Fox News.

Tucker Carlson, konentátor Fox News
17. listopadu 2018 - 04:20

Jak se očekávalo, bude to opět o křiváctví, uvedl komentátor Tucker Carlson, podle něhož se ve Washingtonu lži, včetně křivých přísah, staly obvyklým jevem, ale z nějakého důvodu jsou před soud předvedeni pouze ti, kteří se nelíbí vládnoucí elitě.

Podle zprávy CBS News lze brzy od zvláštního prokurátora Roberta Muellera očekávat nové obžaloby. Kdo přesně bude obviněn, zatím nemůžete s jistotou říci, ale můžeme předpokládat. Někteří tvrdí, že na seznamu může být politický poradce Roger Stone. Dalším možným cílem je člověk jménem Jerome Corsi, 72letý spisovatel, který mimochodem byl politickým analytikem Harvardu. Je Stoneovým partnerem. Corsi řekl, že v blízké budoucnosti čeká na obvinění. Jaké? Zřejmě za křivou přísahu. Corsi tvrdí, že ho šikovně nutili učinit falešné prohlášení Muellerovi právníci.

Pokud ano, pak to samozřejmě není dobré. Vezměme však v úvahu kontext. Ve Washingtonu jsou falešná tvrzení všude. Město se na to specializuje. Lživá prohlášení nejsou jen o trivialitě. Barack Obama vám řekl, že budete platit méně za pojištění a můžete i nadále používat služby svého lékaře. Jim Clapper řekl kongresu, že NSA vás nešpioní. Clapper to řekl pod přísahou a byla to očividná lež. Nevznesli proti němu žádné obvinění.

Takže zřejmé ponaučení zní: pokud máte moc a vaše lži jsou dost velké, ve Washingtonu nebudete nikdy obviněni. Můžete zničit celý systém zdravotní péče, zavést celou zemi do války na základě lživých tvrzení, zabít americké občany pomocí dronů - a lhát o tom. A nikoho se ani nenapadlo, že by vás přivedl k soudu. Ale ukažte prostředníček k establishmentu, vysmějte se těm, kteří jsou u moci - a jste v nebezpečí. Tohle vám neodpustí.

Jerome Corsi je o tom tvrdě přesvědčen. Stejně jako Mike Flynn a George Papadopoulos. Všechni tři, a nejen ti, byly zpustošeni a zničeni Robertem Muellerem za to, co téměř každý ve Washingtonu dělá beztrestně každý den. Za lež.

Takže, co to mělo znamenat? Proč ničíme všechny tyto lidi? Jaká je výmluva? Bylo věřeno, že ... Rusko! Pamatujete? Zahraniční špioni v akci. Temné síly poslané Vladimirem Putinem zničily americkou demokracii. O tom nás stále a stále přesvědčovaly zpravodajské kanály. Tak nás přesvědčili o potřebě vyšetřování Muellera. O dva roky později se dozvídáme, že to všechno je lež. Žádné důkazy o tom, že tohle je skutečné. Žádné spiknutí nebylo nikdy nalezeno.


Ve skutečnosti jsme se jen dozvěděli, že zvláštní prokurátor je vhodným nástrojem pro vyřizování si politických účtů. A že mnozí na levici nevěří v principy západní spravedlnosti. Teprve dnes jeden z nich, jeden z tradičních géniu na MSNBC, vysvětlil nové právní normy viny v této zemi. Podívejte se!

Chuck Rosenberg, bývalý federální prokurátor: „Když Mueller vydal obžalobu proti těmto důstojníkům ruského vojenského zpravodajství, byly velmi obrovské náznaky v této obžalobě z aktivní účasti Ameriky ... Hovořil jsem o roli, kterou Američané hráli v ruských plánech ohledně vměšování ...“

Nicole Wallesová, hostitelka MSNBC: „Vzpomínám si na klávesovou špionáž. A vzpomínám si, že jsem si myslela: „Každý, kdo e-mailuje s Rusy ... bude mít problémy!".“


Elektronická korespondence s Rusy nyní stačí na to, aby zničila život člověka. Stačilo to, aby zničilo život Cartera Page. Pamatujete si na Carterovu stránku? Absolvent Námořní akademie byl nejlepší ve své třídě. Pět let sloužil této zemi jako zpravodajský důstojník. A pak udělal fatální chybu - podpořil špatnou prezidentskou kampaň.

Page brzy zjistil, že je obviněn ze špehování pro Rusko. Žádný důkaz o tom, že je opravdu ruský špión, se neobjevil. Page nikdy nebyl formálně obviněn ze špionáže, a dokonce z ničeho. Nezáleží na tom. Upíři na kabelových zpravodajských kanálech pokračovali v bubnování: „Carter Page! Rusko! Carter Page! Rusko!" Brzy bylo možné udělat nad životem Cartera Page kříž: ztratil svou pověst. Kdo ho vezme do práce? Nikdo, nikdy.

Ale upírům je to jedno. Našli novou oběť. A také Robert Mueller. Možná tentokrát to bude Jerome Corsi - bude obviněn z křivé přísahy. A jednoho dne, snad, to budete vy. Naformulují nějaké oficiální obvinění, ale nemylte se: ve skutečnosti trestají neposlušnost, dodal Carlson.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: repro fox)