Svátek má: Václav

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Nastala doba „odplaty“ lživým médiím!

Fox News: Nastala doba „odplaty“ lživým médiím!

Po celá léta média hlavního proudu ujišťovala Američany, že se Trump „spiknul“ s Ruskem. Nyní, po čtyřech vyšetřováních, byla tato lež odhalena a novináři se musí lidem omluvit, zdůraznil Sean Hannity, komentátor Fox News.

Sean Hannity, redaktor Fox News
28. března 2019 - 04:20

Podle Hannitiho je nutné přivést lháře k zodpovědnosti, jinak Amerika bude ztracena.

Nejdřív chci pozdravit všechny diváky našeho programu, včetně těch z vás, kteří možná náš televizní kanál obvykle nesledují. Ti, kteří si právě teď uvědomili, že další kanály a tiskové publikace po mnoho let lhali v kolosálním měřítku, uvedl svůj komentář autor.

„Dívám se na takzvanou soutěž kabelových zpravodajských kanálů ... Začněme s diváky Rachel Maddowové (vede svojí noční show na televizi MSNBC – pozn. red.). Každou noc vnucovala stejnou konspirační teorii. Noc po noci - lež. 22 měsíců vydělávala na lhaní svému publiku v kolosálním měřítku.

Upřímně řečeno, ona i její takzvaní kolegové z tzv. mainstreamových médií a takzvaní novináři by se měli dnes stydět. Dnes se musí cítit ponížení. Dnes by se měli omluvit americkému lidu. Jako mnoho dalších v médiích. Bude mi to trvat měsíce, ale budeme sledovat každé vlákno a připomeneme vám, co se tady stalo,“ ubezpečil moderátor.


Pravda je veřejně vystavena. Žádná tajná dohoda, žádná překážka (spravedlnosti). Nic není pravdivé ve lži, která se šířila den za dnem. Náš program měl od samého počátku pravdu, protože na rozdíl od mainstreamových médií jsme mluvili pravdu a podporovali ji důkazy, poznamenal Hannity.

„Od včerejška mi mnoho z vás píše. Chcete, abych dnes oslavoval vítězství. Ale dnes nemám žádnou slavnostní náladu. Každý Američan, který se dozvěděl pravdu, se musí zlobit na to, co se stalo. Celá Amerika! Jsem naštvany a celá země se musí zlobit, co se stalo. Prostě proto, že je to jen první kapitola,“ uvedl

„Měla by to být doba odplaty sdělovacím prostředkům, „hlubinnému státu“ těch, kdo zneužívají moc. Takhle to dělali v naší zemi! Pokud se s tím nerozebereme, pokud tyto lidi nevyzveme k odpovědnosti, tak vás ujišťuji, se vší láskou k této zemi a naší budoucnosti, pro naše děti a vnoučata, ztratíme největší zemi, kterou nám Bůh v dějinách dává. Ztratíme ji!“ zdůraznil.

Co tedy máme: 675 dní, více než 25 milionů dolarů, 2800 předvolání a soudních šetření, 500 svědků, 500 příkazů k prohlídce. Vylomené dveře. Nájezdy za úsvitu. Odsouzení závažných článků za procesní delikty. Utahování šroubů, aby se urychlil ... nebo v naději, že se lidé donutí lhát na úkor prezidenta. Další zlomené životy. Rostoucí účty právníků pro tolik Američanů. Mnoho z nich nyní čelí bankrotu, včetně generála Flynna. Takto jsme splatili válečnému veteránovi 33 let služby!, vypočítal Hannity

Předchozí devítiměsíční vyšetřování FBI nenalezlo žádný důkaz o Trumpově spiknutí s Ruskem. Dvojstranické vyšetřování Senátu nezjistilo žádný důkaz o tajné dohodě - tisk vám o tom nikdy neřekl. Další vyšetřování v Sněmovně reprezentantů nenalezlo žádný důkaz o tajné dohodě. A po tom všem - jen pomyslete! - tento víkend jsme z krátkého vzkazu generálního prokurátora Billa Barra o výsledcích Muellerovy zprávy zjistili, že Robert Mueller nenalezl žádný důkaz o Trumpově spiknutí s Ruskem. Toto je již počtvrté!, dodal rozčíleně Sean Hannity.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: repro foxnews)