Svátek má: Beáta

Zprávy

Velikost textu:

Fox News se vysmála poslednímu bojovníku „ruského případu“

Fox News se vysmála poslednímu bojovníku „ruského případu“

Bývalá zaměstnankyně Obamovy administrativy Evelyn Farkasová zveřejnila článek ve Washington Postu, který varuje před novým ruským „vměšováním“ do amerických voleb.

Ilustrační foto
21. května 2020 - 10:10

A také, že příznivci Trumpa napodobují „ruské metody“, uvedla televize Fox News. Farkasová si zjevně nevšimla ukončení vyšetřování zvláštního žalobce Muellera, poznamenal ironicky televizní kanál.

O víkendu byl Washington Post velmi zaneprázdněn výrobou nesmyslů. Kromě záludné, servilní, sentimentální eseje o 6 000 slovech o Stacy Abramsové publikovali také článek bývalé zaměstnankyně Obamovy administrativy - Evelyn Farkasové, uvedl komentátor televize Tucker Carlson.

Článek vás varuje, cituji: „Rusko se opět vměšuje do našich voleb. A příznivci Trumpa napodobují metody Rusů.“ Opravdu to napsala! Je jako poslední japonský voják v Okinawě, který se vynořil z houštiny o 20 let později a myslel si, že válka stále pokračuje.

Očividně zmeškala zprávu Muellera, který nenalezl žádný důkaz o tajné dohodě s Ruskem. Ve své nevědomosti se Farkasová chlubila tím, že v březnu 2017 cituji: „v rané fázi bila na poplach ohledně spojení mezi Trumpem a jeho poradci se zástupci Kremlu“. Píše stejným způsobem, jak si myslí - toporně.

Dále obvinila náš program ze lhaní o své osobě a „napodobování metod ruské vlády“. A tyto metody, řekla, zahrnují zabíjení! Možná se bojí, že bude odstraněna, a proto nepřijde do našeho pořadu? Nejprve požadovala, aby byla ve vysílání. Samozřejmě jsme vždy šťastní! A pak utekla a neobjevila se.


Ale my bychom byli za ni šťastní! Rádi bychom se přímo zeptali na její velmi veřejná prohlášení, která podporovala mýtus o tajné dohodě s Ruskem. Ale protože nepřijde, chceme si přečíst, jak za zavřenými dveřmi mluvila s Treyem Gowdym(bývalý člen vyšetřovacího výboru Sněmovny reprezentantů – pozn. red.) za zavřenými dveřmi. Dovolte mi, abych vám připomněl, že to bylo utajeno a až donedávna jste si to nemohli přečíst (komentátor naráží na skutečnost, že předsedy výboru Adam Schiff v dva roky odmítal zveřejnit přepisy výslechů svědků v „ruském případě“, a ty byly zveřejněny teprve nyní – pozn. red.). A teď můžete, a my chceme, abyste si to užili. Takže poslouchejte:

Gowdy: „Proč se nevrátíme k tomuto prohlášení? „Pokud Trumpovi lidé zjistí, jak jsme se dozvěděli, co jsme věděli o záležitostech jejich zaměstnanců s Rusy ..." Jak jste mohla vědět, co v té době věděla americká vláda? Tam jste nepracovala - nebo jste pracovala?“

Farkasová: „Ne, nepracovala.“

Gowdy: „Jak jste to věděla?“

Farkasová: „Nic jsem nevěděla."

Gowdy: „Takže, hovoříce, že my jsme to věděli, opravdu jste nic nevěděla?“

Farkasová: „Správně."

Gowdy: „To znamená, že když řeknete„ věděla“, myslela jste ve skutečnosti „ cítila“?“

Farkasová: „Správně."

Gowdy: „Nevěděla jste nic?"

Farkasová: „Správně."

Když Evelyn Farkasová říká pravdu, je pod přísahou. Opakuji: náš program bude vždy rád, když vás uvidí, a předběžně po vás chtít přísahu nebudeme. Ale bude zajímavé položit pár otázek ... Tak přiďte kdykoli, dodal vrnivě komentátor Fox News.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: repro fox)