Svátek má: Hedvika

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Stíhání Huntera Bidena není „ruská dezinformace“!

Fox News: Stíhání Huntera Bidena není „ruská dezinformace“!

Syn zvoleného prezidenta USA Hunter Biden přiznal, že americká prokuratura prověřuje jeho daňové případy.

Ilustrační foto
11. prosince 2020 - 11:06

Jak uvedla Fox News, vyšetřování začalo ještě před prezidentskými volbami, ale média tuto informaci většinou ignorovala a sám Joe Biden označil všechna obvinění proti svému synovi za ruskou kachnu, v níž nikdo nevěří.

Přechodový tým Joe Bidena právě vydal prohlášení jménem Huntera Bidena, informoval komentátor Fox News Tucker Calrson. Zní takto: „Včera jsem se poprvé dozvěděl, že federální právník v Delaware oznámil mému právníkovi, také včera, že vyšetřují mé daňové případy. Beru to velmi vážně, ale jsem si jist, že profesionální a objektivní přezkoumání těchto případů ukáže, že jsem je provedl legálním a správným způsobem, mimo jiné za pomoci profesionálních daňových poradců.“

Buďme upřímní, někteří z nás to už věděli. Krátce před volbami minulý měsíc náš program uvedl, že federální prokurátoři zahájili trestní řízení týkající se obchodních vztahů Hunter Biden s Čínou i mimo ni. Věděli jsme, že je to pravda, jinak bychom nemluvili, uvedl komentátor Fox News.

Ostatní zpravodajské organizace také věděly, že je to pravda, ale neřekly to. Nic neřekly. Skrývaly tyto zprávy, kritické zprávy, před svými čtenáři a diváky. Nechtěli ublížit šancím Joe Bidena na zvolení. Samotné ministerstvo spravedlnosti odmítlo potvrdit existenci tohoto vyšetřování v obavě z obvinění z politických zásahů.


Takže v den voleb většina Američanů vůbec netušila, že se to děje. Věděli jen to, že Joe Biden odmítl celý příběh jako ruskou intriku. A že s tímto hodnocením souhlasilo obrovské množství hodnostářů v takzvané zpravodajské komunitě. Joe Biden to řekl během debaty.

Opakuji, to, co vám nyní ukážeme, jsou všechny informace o obchodních vazbách Bidena s Čínou, které měla mít většina voličů v této zemi v posledních týdnech před volbami, kdy bylo nutné učinit rozhodnutí.

Joe Biden, americký prezidentský kandidát: „Existuje 50 bývalých národních zpravodajských důstojníků, kteří říkají, že to, z čeho mě obviňuje, je ruská kachna. Říkali, že to bylo ... Čtyři ... Pět bývalých vůdců CIA z obou stran tvrdí, že to, co říká, je nesmysl. Nikdo tomu nevěří, kromě jeho a jeho velkého přítele Rudy Giulianiho."

„Ohó! To znamená, že 50 bývalých zpravodajských důstojníků se rozhodlo, že to byl ruský nesmysl. Další slovanská dezinformace, další příklad zasahování Kremlu do naší posvátné demokracie. To se rozhodla zpravodajská komunita, tak to prostě zahoďte do koše. Známá fráze, kterou jste už mnohokrát slyšeli. Ve skutečnosti to slyšíte každý den několik let,“ poznamenal komentátor.

Rusko!!! Ale z nějakého důvodu to v poslední době nijak zvlášť neslyšíte ... Přesněji řečeno, za poslední měsíc a osm dní. Demokraté prakticky nemají zájem upozorňovat na „ruské zasahování“ do těchto voleb.

Pokud vůbec došlo k „ruskému zásahu“, ukázalo se to jako málo efektivní. Vladimir Putin podle všeho v nejzásadnějším okamžiku zklamal svého nejbližšího přítele. To bolí. Ve skutečnosti se zdá, že celé toto téma zahraničních intervencí již není pro Demokratickou stranu prioritou. Všimli jste si? pokračoval Tucker Carlson.

„Proč? Protože nyní je každému jasné, zda si to chce připustit nebo ne, že skutečnou hrozbou pro naši zemi není Rusko. 30 let to nebylo Rusko. Od léta 1991, kdy se rozpadl Sovětský svaz. A argumentovat jinak je absurdní a vždy to bylo absurdní. Pravdou je, že skutečná hrozba pro naši zemi pochází z komunistické vlády Číny, u níž je - a všichni to také vědí! - dlouholetá blízkost s elitou našich demokratů. V některých případech sexuální styk. Ano, díváme se na vás (amerického kongresmana) Erica Swolwella, vy podvodníku,“ dodal Carlson.

(kou, prvnizpravy.cz, fownews, foto: repro foxnews)