Svátek má: Hana

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: USA se mění na Jelcinovské Rusko!

Fox News: USA se mění na Jelcinovské Rusko!

Nebyla žádná tajná dohoda mezi volebním centrem Trumpa a Ruskem - americký senátní výbor pro zravodajství dospěl k tomuto závěru po dvouletém vyšetřování.

Tucker Carlson, komentátor Fox News
15. února 2019 - 10:10

Jak poznamenal komentátor Fox News Tucker Carlson, washingtonští politici jsou tak nadšeni „hacknutou demokracií", že si nevšimají skutečných problémů Ameriky - nárůstu drogové závislosti a poklesu délky života.

Máme pro vás zprávy, zprávy o mimořádných událostech, které z nějakého důvodu podceňují nebo ignorují jiná média. Ale věříme, že byste to chtěli vědět. Pouze pět jednoduchých slov: s Ruskem neexistovala žádná tajná dohoda. Neexistuje absolutně žádný důkaz, že by v posledních prezidentských volbách byl Trumpův volební štáb v jakémkoli spiknutí s vládou Vladimíra Putina. Tečka, uvedl Carlson.

Je to, samozřejmě, závěr dvoustranického senátorského výboru pro zpravodajsrví. Výbor vyšetřoval tento případ po dobu dvou let: stovky výslechů, hromady tajných dokumentů a nikdo neví, kolik milionů se vynaložilo z kapes daňových poplatníků. Žádná tajná dohoda.

Pokud jste sledovali tento příběh - a vy jste to samozřejmě sledovali - nebudete překvapeni. „Neexistovala žádná tajná dohoda s Ruskem" - je to o tom, jak „Skutečně bylo přistání na Měsíci" nebo "Sněžný muž byl pravděpodobně dlouhosrstým horským kozlem". Už jste to věděli. Protože nejste idioti. Ale porovnejte jasnost vaší mysli s jasností mysli významných politických osobností ve Washingtonu. Příště, když se budete cítit hloupě, sledujte tento videozáznam!

Adam Schiff, americký kongresman: „Myslím, že je vidět spousta důkazů o tajné dohodě nebo spiknutí.“

Maxin Watersová, americká kongresmanka: „Trump je obklopen kremelským klanem. O tom se dozvíte více. Věřím, že to bylo spiknutí.“

John Podesta, bývalý předseda volebního štábu Hillary Clintonové: „Začíná to stále více páchnout spiknutím.“

Nancy Pelosiová, americká kongresmanka: „Viděli jsme suché, konkrétní důkazy o tom, že volební štáb Trumpa a dokonce, že i rodina Trumpů se snažila spiknout - snad s Ruskem ...“

„Hmmm ... "Páchne to spiknutím! Spousta důkazů o tajné dohodě! Konkrétní důkazy spiknutí!  Nakonec se všechno ukázalo jako podvod. A věděli to. Věděli, že to není pravda. A lhali od prvního dne," uvedl komentátor americké televize.

Pouze jejich úžasná agresivita, jejich připravenost říci doslova cokoliv, dokonce i ty nejhorší, nízké pomluvy, nám – zbytku – zabraňovaly pochopit, co dělají. Pokud je předseda zpravodajské komise Sněmovny reprezentantů připraven označit někoho za zrádce naší země, mělo by v tom být alespoň zrnko pravdy, ne? Vlastně ne. Ne. Vždy to byl podvod, zdůraznil rozhořčeně Carlson.

Adam Schiff je nestydatý šarlatán. Je to skutečná lekce, kterou musíme přijmout. Ale neočekávejte, že lidé jako Schiff se omluví nebo opraví své prohlášení. A už vůbec ne, abychom obnovili životy lidí, které zničili. Carter Page stále nemůže dostat práci. Roger Stone stále čelí doživotnímu vězení.


Mezitím se Schifferův tým PR na jiném kanálu stále chová, jako by se nic nestalo. Takto vysvětlil Malcolm Nance a MSNBC, proč výsledky dvouletého vyšetřování Senátu nic neznamenají nic. Lidé jsou vinní, protože jsme to řekli. Musíme je potrestat.

Malcolm Nance, analytik MSNBC: „Dovolte mi říct jednu věc. Když Benedickt Arnold předal plány West Pointu majorovi Andréovi a majora Andrého chytili, neměli žádné skutečné informace, které by spojovaly tyto plány s Benedictem Arnoldem, kromě toho, že s ním ten den zkřížil cestu. Ale když byl chycen, všichni věděli, že jde o zradu. A byl pověšen. Takže v určitém okamžiku dojde k úniku informací, nezvratné informaci.“ (jedná se o generála Benedicta Arnolda během americké revoluce, který přešel k Britům – pozn. red.)

„Nikdo neměl žádné důkazy, ale když ho chytili, všichni věděli, že to je zrada. A pověsili ho. To mluví za vše. Zopakujme to pomalu, abyste si mohli tyto slova zapsat a držet je v chladničce - jako připomínku strašlivé masové psychózy, kterou jsme všichni zažili. V citacích: „Když byl chycen, všichni věděli, že to je zrada. A pověsili ho." To je naše země," poznamenal Carlson.

Co nám způsobilo šílenství proti Rusku. Tento Shutdawn probíhá téměř dva a půl roku. Jedná se o jedno procento z celkové délky života naší země. Washington už nemá smysluplnou diskusi o politických strategiích. Ale je to vyšetřování. Nikdo není schopen jasně myslet. Všichni se bojí.

Hluboké problémy země už nevyvolávají žádný zájem - ani zákonodárců, ani televizních expertů, kteří komentují činnost zákonodárců. Sebevraždy dosáhly rekordů za 50 let – víte to? Uprostřed nejhorší epidemie drogové závislosti v dějinách Ameriky. Vzhledem k tomu, která byla po občanské válce, s přihlédnutím k heroinové epidemii sedmdesátých let a kokainové epidemii v 80. letech. Nynější je mnohem horší! A to je jeden z důvodů snížení očekávané délky života v mnoha částech země. To se začíná podobat Rusku z dob Borise Jelcina. Ale nikdo ve Washingtonu toho ani nevšimne!

Adam Schiff a ostatní blázni s bláznivými očima mohou myslet pouze na Vladimíra Putina, tajné dohody, „naši hacknutou demokracii" a jiné bezvýznamné slogany - opakovali je tak dlouho, že v ně dokonce polovina věří. Dva roky jsme podporovali podvod nad vodou a oni se tím zabývají dodne. Co to je? Nedbalost, která ohromuje svým rozměrem. Není to vůbec o Trumpovi, ale o řízení této země. Nemají kontrolu.

Historici budou hledět na toto období s úžasem a smutkem. Kdo dal těmto bláznům moc a dovolil jim, aby se zabývali ničením? Proč nebyli v médiích odpovědní lidé, kteří by o tom mluvili? Proč se spikli v účasti na této frašce? Co se sakra stalo Americe? Historie nás odsoudí za to, co se děje nyní. Vnuci Adama Schiffa se budou stydět za to, co udělal, dodal Tucker Carlson na Fox News.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: repro fox)