Svátek má: Julius

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Útok na Kapitol byl prý rasistický

Fox News: Útok na Kapitol byl prý rasistický

Americká demokratická strana nemůže se nemůže vyrovnat se skutečností,  že v zemi stále existují Trumpovi příznivci, a požaduje uznání útoku na Kapitol jako akci bílých nacionalistů, poznamenává Fox News.

Z "útoku" na Kapitol
27. února 2021 - 09:01

Neokonzervativkyně Liz Cheneyová, která sní o nových válkách na Středním východě, poslušně opakuje demokratickou propagandu v naději, že ovlivní zahraniční politiku Bidenovy administrativy, věří televizní moderátor Tucker Carlson.

Když pomyslíte na autoritářského vůdce, uvidíte mocí posedlého despotu, jak horečně hájí svůj vlastní režim. Vidíte Nicolae Ceausesca, jak kráčí po své kanceláři a připravuje nové ďábelské způsoby, jak potlačit další rolnické povstání. To je pravda, ale nejde o úplný obrázek. Realita je komplikovanější. Fašismus je styl vlády, ale je to také druh náboženství. Cílem není jen přimět vás k poslušnosti, cílem je obrátit vás.

Před popravou svých politických soupeřů Stalin přinutil oběti, aby vyjádřily lásku jemu a sovětskému státu. Dělal něco jako náboženský rituál. Stalin tvrdil, že je ateista, ale ve skutečnosti vypadal spíš jako sekulární ajatolláh. Proč ti to říkáme? Protože nyní v naší zemi (USA) vidíme působení stejných impulsů.

Demokratům po listopadových volbách nestačilo převzít kontrolu nad veškerou federální mocí. Dostali požadovanou sílu, ale nebyli spokojeni. Sotva se rozptýlili, aby oslavovali. Naopak se zdá, že se ještě více rozzlobili! Proč? Zde je důvod: protože stále existují Američané, kteří s nimi nesouhlasí. Myšlenka na to jim nedala spát.

O tom svědčí také statistiky. Podle jedné nové studie je nyní pro demokratické voliče nejnaléhavější otázkou existence Trumpových voličů. Ani inflace, ani úmrtí související s drogami, ani roztříštěná ekonomika země, nebo dokonce globální oteplování! A lidé, kteří nesdílejí své názory, tak ty považují Demokraté za skutečnou hrozbu.Je úžasné, jak daleko je to všechno mimo realitu. Nezbývá mnoho Američanů, kteří se odváží neposlouchat nový technostav. A těch pár, kteří zůstali, nikdy neměli tak malou sílu jako teď. Jsou to majitelé obchodů se zbraněmi, komerční rybáři na moři, několik svobodomyslných rodin žijících ve vzdálené vesnici vzdálené 30 mil od města, servírka v Brooklynu, která nesouhlasí… Jinými slovy, lidé, kteří mají v naší společnosti nejmenší moc.

Zřídka vidíte takové lidi v televizi, ale existují a demokraté vědí, že existují. Demokraté proto nebudou odpočívat, dokud všichni, až do posledního odpadlíka, nepřijmou jedinou pravou víru. V případě potřeby bude použita síla. Demokraté samozřejmě chtějí nové zákony, ale ještě více chtějí, aby celá populace po nich zopakovala jejich katechismus. Proto utrácejí tolik energie - ohromující množství energie, když o tom přemýšlíte - snaží se ovládat slova jiných lidí. Vaše myšlenky jsou pro ně ještě důležitější než vaše činy.

Potřebují, abyste s nimi souhlasili. Proto vás nutí opakovat jejich slogany. „Rozmanitost je naše síla.“ Změna klimatu je existenční hrozbou. „Kapitolské nepokoje byly bílé rasistické nepokoje.“ Čím absurdnější je tvrzení, tím hysteričtější požadují, abyste ho zopakovali. V tuto chvíli se demokraté plně soustředí na to, abyste se dohodli, že události 6. ledna byly rasistické.

Zajímalo by mě, kdo v Americe souhlasí, že to řekne nahlas. Ve svém projevu tento týden se republikánská kongresmanka z Wyomingu Liz Cheney rozhodla uposlechnout. Tady je to, co říká o nepokojích v Kapitolu.

Liz Cheney, americká kongresmanka: Je velmi důležité, abychom nepodlehli pokušení odvrátit zrak. A je velmi důležité, zejména pro nás republikány, objasnit: naše strana není stranou bílé nadvlády ...


Páni! Je tedy podle ní velmi důležité, aby bylo jasné, že my republikáni nejsme bílá rasistická strana. Dobře. Ale kdo tvrdí opak? Kdo říká, že GOP je bílá rasistická strana? Samozřejmě, je to párty korporací, často strana, za kterou se stydí, a je to určitě hloupá strana. Ale strana Bílé nadvlády? Tvrdí to pouze demokraté a jejich propagandisté v médiích. A teď Liz Cheney. Protože nějaký chlap přinesl na shromáždění vlajku Konfederace.

To je divné. Když byl zatčen Jeffrey Epstein, nic takového jsme neslyšeli (Demokratický kongresman. - InoTV) Adam Schiff se omluvil: „Musíme udělat vše pro to, aby si nikdo nemyslel, že jsme partou obtěžujících dětí!“ To jo. Schiffa by nikdy nenapadlo dát takový projev! Neudělal to ani jeden demokrat. Demokraté neopakují reflexivně kletby, jimiž se jejich nepřátelé sprchují. Nenávidí se. Nejsou to idioti.

Liz Cheney také není idiotka. Je chytrá. Zdálo se, že ani její sobectví nebylo zraněno. To znamená, že nejde o nenávist k sobě. Liz Cheney spíše ví, co má říci, aby dosáhla toho, co chce. A Liz Cheney chce rozšířit americkou vojenskou přítomnost ve světě. Nové války na Středním východě. Tady je Cheney upřímný. To není pózování. Je skutečnou neokonzervativcem ze staré školy, ideoložkou, která mluví docela vážně o zabíjení lidí v odlehlých koutech světa. Nežertuje.

Liz Cheney tvrdí, že jakákoli zpravodajská organizace, která kladla otázky ohledně volebních podvodů - náš kanál to pravděpodobně také znamená - je morálně odpovědná za nepokoje v Kapitolu 6. ledna. A tak, slovy Liz Cheney, budeme potřebovat, cituji, „ provizi po 11. září “, abychom se dostali na dno. Protože opravdu lidé, 6. ledna byl velmi podobní těm z 11. září!

Liz Cheney: Myslím, že jakákoli mediální organizace, která propaguje, nadále podporuje přesvědčení, že volby byly zmanipulované nebo že bylo ukradeno vítězství, činí situaci ještě nebezpečnější. A myslím si, že my - Američané potřebujeme znát pravdu o tom, co se stalo.

Whoa! Američané potřebují vědět pravdu o tom, co se stalo. Ano, musíte. S tím naprosto souhlasíme.

(rp,prvnizpravy.cz,foxnews,foto:arch.)