Svátek má: Zuzana

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: V Minnesotě utajili, že George Floyd už umíral před policií

Fox News: V Minnesotě utajili, že George Floyd už umíral před policií

Lékařská prohlídka 1. června prokázala, že George Floyd měl ve svém těle fatální koncentraci drog, nemohl dýchat kvůli plicnímu edému způsobenému předávkováním.

Zatýkání George Floyda
28. srpna 2020 - 10:16

Minnesotské úřady však tuto skutečnost skryly a umožnily aktivistům Black Lives Matter rozbít a spálit americká města jménem „obětí policejního násilí“.

Nikdy neslyšíš, jak to někdo nahlas říká, není dovoleno mluvit nahlas, ale ve skutečnosti stále nevíme, jak přesně George Floyd zemřel 25. května. Lidé, kteří pálí vaše města, tvrdí, že to vědí, protože Floydova smrt byla omluvou toho, co dělají. Ale to je lež, uvedl komentátor televize Fox.

Včera, přesně tři měsíce po Floydově smrti, Minnesotské úřady konečně vydaly počáteční pitevní zprávy. Celé léto tyto dokumenty skrývaly. Tato zjištění byla učiněna 1. června hlavním okresním lékařem, patologem Andrewem Bakerem.

"Dr. Baker dospěl k závěru, že George Floyd měl v těle tolik metamfetaminu a fentanylu, že kdyby se jeho tělo našlo doma, by bylo obviňováno jako zřejmá příčina smrti by bylo určeno předávkování. Ve Floydově krvi byla, cituji, „koncentrace fentanylu, která je za normálních okolností smrtelná.“ Konec citátu," poznamenal redaktor.


Kvůli přítomnosti léků v těle byly Floydovy plíce oteklé a vážily 2-3krát více, než je obvyklé. George Floyd umíral na nedostatek kyslíku ještě předtím, než dorazila policie. Toto je závěr patologa. A to možná vysvětluje, proč ve videu, které ten den policejní zapisovatelé natočili, křičí George Floyd: „Nemůžu dýchat!“ - sedíce v policejním autě, když se ho nikdo nedotýká.

To jsou vědecké důkazy. Otázkou je, proč jsme je dříve neznali. Před měsíci, než jsme dovolili Black Lives Matter a Antifa zničit naši zemi jménem George Floyda. Pravděpodobně jsme o tom nevěděli ze stejného důvodu, že média stále ignorují zprávu forenzního vědce - ou, tito šampióni vědy! - i teď, když je publikován, řekl komentátor

Jsou lhostejní k faktické stránce věci, lhostejní vůči George Floydovi. Je důležité, aby vás ovládali. Jste manipulováni. I když jste si to asi už uhádli, dodal redaktor Fox News.

Nicméně, a i přes nynější upozornění televize na závažný stav Floyda, platí, že policisté jen stěží vysvětlovali, proč mu při zatýkání klečeli skoro osm minut na krku.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: youtube)