Svátek má: Brigita

Zprávy

Velikost textu:

Fox: Žádné důkazy proti Rusku - „russiagate“ byl fikcí sociopata!

Fox: Žádné důkazy proti Rusku - „russiagate“ byl fikcí sociopata!

Tvrzení, že Putinovi agenti v roce 2016 hackli e-maily Demokratické strany, bylo ve Spojených státech dlouho považováno za nepopiratelnou pravdu.

Adam Schiff, americký kongresman
25. května 2020 - 10:10

Ale nedávno odtajněné dokumenty naznačují, že neexistují žádné důkazy o vině Moskvy. Podle televizního moderátora Fox News Tuckera Carlsona lidé, kteří křičeli nejhlasitěji „ruském vměšování“, věděli od samého začátku, že se jedná o fikci.

To všechno byla lež, doslova všechno. I samotná podstata - obvinění z hackerského útoku, který sloužil jako základ pro celý příběh a následné vyšetřování, uvedl znechuceně moderátor.

V průběhu roku 2016 někdo během volební kampaně ukradl informace z e-mailového serveru Národní komise Demokratické strany. Tyto informace se dostaly na internet a zneuctily Hillary Clintonovou. Demokraté rychle obvinili agenty Ruska, a tedy Donalda Trumpa za tuto krádež, což je – má to cenu říkat? - byl jejich pěšec.

Ve skutečnosti o tom nikdy neexistovaly skutečné důkazy. Jak si vzpomínáte, Národní výbor Demokratické strany nedovolil federálním vyšetřovatelům prozkoumat jejich e-mailové servery. Podivné chování pro lidi, kteří se nazývají oběťmi zahraniční špionáže! Místo toho byly stranické servery studovány společností třetí stranou zvanou CrowdStrike. Pamatujete?

V té době Adam Schiff provedl rozhovor s generálním ředitelem CrowdStrike Seanem Henrym. Schiff osobně pokládal Henrym otázky. Zeptal se, jestli Henry věděl, kdy Rusové data ukradli. Zde je Henryho odpověď, kterou vidíme poprvé: „Pokud jde o Národní výbor Demokratické strany, máme ukazatele, že data byla tajně kopírována. Nemáme žádné konkrétní důkazy.“ Později Henry přiznal, že disponoval pouze „nepřímými důkazy“ o jakékoli účasti v Rusech.

Adam Schiff sám slyšel tato slova. Slyšel je od jediné osoby, která to věděla jistě. Schiff věděl, že v srdci příběhu „spiknutí s Ruskem“ není nic smysluplného. V jádru byla prázdná. Byla to fikce. Ale Schiff veřejně nikdy takovou možnost nepřipustil. Naopak, několik let vám z televizní obrazovky říkal, že toto vše je zcela skutečné a měli byste zavřít pusu.


Televize předložila několik střihů se Schiffovými výroky:

Adam Schiff, americký kongresman: „Takže existuje jasný důkaz o tajné dohodě. A to doplňuje důkazní základnu ...“

„Pod našimi nosy je spousta důkazů o tajné dohodě, a to je pravda.“

CNN: Našli demokraté nějaký důkaz o tajné dohodě?

Adam Schiff: „Ano, našli jsme.“

„Pokud jde o spiknutí, lze důkazy vidět přímo pod nosem, což je velmi přesvědčivý důkaz.

„A existují značné důkazy o tajné dohodě.“

„Existuje spousta důkazů o spiknutí lidí z Trumpova volebního ústředí s Rusy. Opravdu existuje.“

„Myslím, že existuje dost důkazů o spiknutí nebo spiknutí ...“

„To vše je důkazem tajné dohody.“

„Existují podstatné důkazy o spiknutí ředitelství kampaně s Ruskem.“

Pokud jste to sami nepočítali, tak Adam Schiff vyslovil slovo „důkaz“ devětkrát. A pokaždé lhal.

To pak bylo zcela zřejmé těm, kteří pozorně sledovali historii. Schiff nikdy nepředložil žádný z takzvaných důkazů, že server Národního výboru Demokratické strany nebo mimochodem e-maily (předsedy ústředí kampaně Hillary Clintonová) Johna Podesty byly hacknuty ruskými vládními agenturami.

Několikrát jsme v tomto programu položili otázku, zda to opravdu víme. Skupina bývalých zpravodajských důstojníků napsala dlouhý článek o tom, že se to vůbec nestalo, a jak lze dospět k tomuto závěru. O tom jsme hovořili v našem programu. Bylo na nás velmi tvrdě tlačeno, abychom mlčeli: „Jste blázni! Určitě to víme!“ Ale my jsme to s jistotou nevěděli. A když Schiff přišel do našeho programu, zeptali jsme se ho: „Jak přesně to víte?“ Neodpověděl na naši otázku, místo toho nás obvinil z velezrady.

Televize předložila ukázku ze 7. prosince 2017.

Tucker Carlson, moderátor Fox News: Podívejte se přímo na kameru a řekněte, že jste si spolehlivě vědomi toho, že vláda Vladimira Putina stojí za prolomením korespondence Johna Podesty.

Adam Schiff: Samozřejmě. Vláda Vladimíra Putina stála za vloupáním do naší instituce a vypuštění informace ...

Tucker Carlson: „Korespondenci Johna Podesty!“

Adam Schiff: „... nejen ve Spojených státech, ale také v Evropě ...“

Tucker Carlson: „Jasně. Vy se vyhýbáte ...“

Adam Schiff: „Tuckere ...“

Tucker Carlson: „Podívejte se na kameru a řekněte: „Vím, že hackli korespondenci Johna Podesty.“ To nemůžete říct.“

Adam Schiff: „Myslím, že Ronald Reagan se otáčí ve svém hrobě ...“

Tucker Carlson: „Ronald Reagan - skvělé! Ronald Reagan!“

Adam Schiff: „.. sloužíte Kremlu. Vy a zvolený prezident ...“

Tucker Carlson: „Nesloužím! Poslouchejte, jste aktivním členem Kongresu, jste ve zpravodajské komisi a nemůžete říci, že hackli ...“

Adam Schiff: „Váš program je vhodný pro přesun do ruské televize RT.“

Takhle se nemůže chovat normální člověk. Nemůže. Svědomí mu bude bránit. Adam Schiff je sociopat, udělá a řekne cokoli, aby získal moc. Je nevhodný pro veřejnou službu a musí rezignovat, dodal moderátor.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: arch.)