Svátek má: Ambrož|Benjamín

Zprávy

Velikost textu:

Karanténa nebo zřízení diktatury?

Karanténa nebo zřízení diktatury?

Stroj na destilaci propagandy strachu (média, naši vládci ...) běží stále plnou rychlostí a je dostatek vždy děsivějších dat, píše se v článku francouzského webu Agoravox..

Ilustrační foto
21. dubna 2020 - 09:01

Nedostatek masek, který začal a trvat dlouho, byl nahrazen hypotetickým nedostatkem léků nezbytných během intubace, zatímco stejná média hlásí řadu nových hospitalizací v ustáleném poklesu ... Bez ohledu na to , musíte se bát a především, a nebudete klást žádné otázky. Nehýbejte se!

To je důvod, proč vám média nikdy nedávají čísla, která by dávala smysl, ale počítá se jen strašlivá smrt, kterou vidíme zejména v Belgii…. .

Čísla, která vám média dávají, vždy odhadují neuvěřitelnou úmrtnost, tj. počet úmrtí podle počtu infikovaných, což je naprosto nepravdivé, protože u velké většiny pacientů se objeví pouze mírné nebo žádné symptomy koronaviru.

Mnohem lepší způsob, jak posoudit vývoj nemoci pro danou zemi, a mimochodem pozitivního dopadu, je uvést počet kumulativních úmrtí způsobených koronavirem za den, podle země a velikosti populace, vyjádřeno v procentech.


Zdrojem dat je Evropské středisko pro kontrolu nemocí (ECDC) a tabulka, ze které je extrahován následující graf.Užitečnost karantény

Znovu je zřejmé, že v zemích, které nepoužily karanténu (Nizozemsko a Švédsko), je situace mnohem lepší než v zemích, které uvěznily všechny doma (s výjimkou Německa).

Manipulace s daty v Belgii


Pokud se pozastavíme nad křivkou Belgie, můžeme předpokládat, že populace během několika měsíců, nejvýše za rok úplně zmizí, což jejich sousedům ponechá prostor pro vytvoření přírodního parku nebo obrovské parkoviště.


Ve skutečnosti, a můžeme to jasně vidět na grafu, byla data manipulována od 8. dubna, protože byla přidána všechna úmrtí, ke kterým došlo, aniž by byl kdokoliv testován na koronavirus.


Porušení vašich ústavních práv, které představuje domácí vězení, tedy nemůže být v žádném případě důsledkem „zdravotní nouze“, protože je zřejmé, že je naprosto zbytečné.

Osobně se domnívám, píše autor článku, že jsme svědky kolapsu neoliberálního systému v důsledku krize z roku 2008, od té doby se světová ekonomika nikdy nezotavila. Od září 2019 všichni viděli, že ekonomika bude klesat. 9. března 2020, poté 12. března, došlo k havárii na akciovém trhu, kdy propad ekonomiky v roce 1929 byl pouhým vtipem, proto bylo naléhavé odůvodnit nespravedlivá opatření, která nebudou dodržena, protože se systém pokusí použít stejné postupy jako v roce 2008. Jenže dnes již nešlo snižovat dále záporné úrokové sazby, tak je třeba vše otočit abyste neriskovali „výbuch“.

Takže hádejte, kde půjdou sehnat peníze, pak zjistíte, že pokud se bude praktikovat stanné právo, tak vám tato starost odpadne…  

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox.foto:arch.)