Svátek má: Maxmilián|Maxim

Zprávy

Velikost textu:

Kde je ženská kvóta? Extrémističtí pachatelé jsou převážně muži!

Kde je ženská kvóta? Extrémističtí pachatelé jsou převážně muži!

<< GLOSA >> Zelené i levicové feministky mají ještě hodně práce před sebou, zdaleka ještě nedosahují svých cílů a to jsou rovná práva a rovné zacházení všude na Zemi.

Ilustrační foto
23. října 2019 - 07:20

Extrémisté klasifikovaní  Spolkovým úřadem kriminální policie (BKA) jako nebezpeční jsou téměř zcela muži (s výjimkou pravděpodobně v Bundestagu). To platí bez ohledu na to, k jakému politickému spektru jsou pachatelé připisováni.

Podle BKA bylo k termínu 15. října započítáno 681 náboženských - tj. Islamistických - motivovaných pachatelů. Podíl žen je „v jednociferném procentním rozmezí“.  Počet pravicových extremistů byl uveden jako 43, levicových extremistů pět.

Podle BKA je podíl žen v pravém a levém extremistickém prostoru „extrémně nízký“. Procenta nebyla uvedena. Guido Steinberg, odborník na terorismus z Německé vědecké a politické nadace, řekl  pro RND: „Po celá léta dominují  v Německu islamisté a pravicoví extremisté - obě hnutí, která ženám pouze přiznávají menší roli. V důsledku toho jsou ženy - pokud vůbec - obvykle pouze podpůrné. Násilné teroristické jádro je pro obě hnutí vytvořeno mužem. Proto muži řídí seznam nebezpečí. “

Koneckonců, v případě levicových extremistů  se už objevilo malé procento žen. „Doufejme, že se pravicoví a islámští teroristé konečně odhodlají a také pošlou své ženy na frontu.“


To by bylo účinnější už, jednoduše proto, že v této mužské dominantní společnosti jen stěží existuje kdokoli, kdo by věřil ženskému sexu s takovými zvěrstvy - a proto všichni spadnou do pasti a platí presumpce neviny.

Proto by byl efekt překvapení mnohem vyšší. Například výbušný pás ukrytý pod burkami by vůbec nepřitahoval pozornost, a jejich oběti by si vůbec nevšimli  nějaké „nacistické děvky“ , která přichází  s plnou taškou sýrů od Aldi.

Pro „radikální feministky“ je tedy ještě mnoho práce, dokud nebude dosaženo kvóty žen i v této oblasti, která je stále důležitější a dominantní.

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)