Svátek má: Arnošt

Zprávy

Velikost textu:

Korán v záchodě je „odporný zločin" a co jsou potom útoky na křesťany?

Korán v záchodě je „odporný zločin" a co jsou potom útoky na křesťany?

Krvavé pronásledování křesťanů ze strany islamistů, je ze strany korporátních médiích pravidelně bagatelizováno a tutláno nebo uváděno jako „kmenové konflikty“.

Ilustrační foto
13. června 2019 - 07:20

A muslimské antisemitské útoky jsou paušálně označeny jako „právo“ islamistů. Ale zničení 50 kopií koránu v mešitě v Brémách je označeno jako útok neznámých pachatelů, i když de facto existuje, podle policejní zprávy jen nepatrná „trestní škoda“.

Die Welt se připojí k řadám tzv. „rozhořčených médií“ a píše texty v duchu islámské komunity, jako by tady bylo napadeno nebo zabito 50 lidí namísto 50 knih. Čtete slova jako "Písmo svaté" a "znesvěcení". Slova, která nikdy neslyšíte a nečtete při tisících zvěrstev vůči křesťanům.


„Nejsou to jen krádeže v kostelích, ale kostely slouží jako toalety, zpovědnice a varhanní galerie jsou zneužívány jako nocležny, sakristie pro porno orgie, nepořádek, zničení cenných starých kostelních oken, atd., a to  nejen v Německu, ale i v celé Evropě, zejména ve Francii. Vera Lengsfeldová (německá publicistka a bývalá politička) v článku na  kath.net poukazuje na to, že od roku 2010 do roku 2014 ve více než 3500 kostelích v Severním Porýní-Vestfálsku bylo registrováno násilné vniknutí.
.
Podle článku Die Welt  bylo v roce 2017 více než 100 útoků na křesťany v Německu. Většinu spáchali muslimové. Podle FAZ je v Garbsenu,v Dolním Sasku, gang migrantů podezřelý ze zapálení kostela. Nyní má konečně Die Welt skutečný případ nejhorší náboženské nesnášenlivosti a pronásledování na stole. Smrdí to pogromem nebo možná dvojitou morálkou?

"Útok na mešitu v Brémách znesvěcením asi 50 kopií Koránu způsobil hrůzu mezi islámskými asociacemi a politiky." Ústřední rada muslimů v Německu (ZMD) vyzvala k vyšetření a přísnému trestu podle zákona. Aiman Mazyek označil incident za „útok na nás všechny“ a znovu vyzval k vytvoření funkce „komisaře proti muslimskému nepřátelství“ a k policejní ochraně mešit.

Mezitím se informace o  „majetkových škodách“ dostaly také k občanům Brém.

„Strach mezi muslimy v Brémách vzrostl,“ uvedl Murat Celik, předseda brémské Schury (islámská náboženská komunita ).

Dokonce i starosta Carsten Sieling (SPD) je hluboce otřesen těmito "ohavnými zločiny". Mějte na paměti, že je to o knihách, které někdo nacpal do toalety, ne o rozbitých hlavách nebo krvavých lázních.

A vlna nevole pokračuje: „Ve městě Bremerhaven Brémy není místo pro muslimskou nenávist, a nebudeme tolerovat islamofobii“. To samé tvrdí  i Thomas Röwekamp  z koaliční CDU, který to vidí  jako znesvěcení koránu „novou dimenzi rasových nesnášenlivostí“.
 
Pak Die Welt dá všechno do jednoho pytle: Kámen, který letěl do okna mešity v Kasselu a položení hlavy prasete vedle mešity v Mönchengladbachu. Politici kupodivu, vyhodnocují hlavu prasete jako „zločin“ a „útok“, ale přitom jim nevadí mučivá ztráta krve ovcí a koz při halal porážce.


Je děsivé, jak je exportovaný patriarchální hodnotový systém již zakotven ve vědomí elit. Udání na  Houellebecqa bylo rychlé. Francouzští politici popřeli základní svobody projevu a umělecké svobody.

Německo je už dlouho na prahu diktatury. O tom svědčí denní cenzura svobodných sdělovacích prostředků a záplava soudních sporů,  chtějí umlčet kritické nepříjemné odpůrce režimu. Nemluvě o atentátech, žhářských útocích a fyzických útocích antifašistických gangů během demonstrací.

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)