Svátek má: Milena

Zprávy

Velikost textu:

„Mírumilovné“ Německo je jedním z největších vývozců zbraní

„Mírumilovné“  Německo je jedním z největších vývozců zbraní

Když mluvíte s Němci, tak jsou přesvědčeni, že Německo je mírumilovné a nemá nic společného s válkami a konflikty ve světě. Naivové říkají, že války vedou jen ostatní země, píše se na blogu Schall und Rauch.

Ilustrační foto
27. července 2018 - 03:20

Tento názor se může vztahovat na většinu obyvatelstva, ale rozhodně ne na politiky a ekonomy. Němci jsou obětí obrovského podvodu a vůbec neznají pravdu ... nebo to nechtějí vědět, protože jejich práce na vývozu zbraní je závislá.

Jak je možné, že Německo má jeden z nejpřísnějších zákonů o vývozu zbraní, ale je vlastně jedním z největších vývozců zbraní?

Stockholmský mezinárodní mírový výzkumný institut (SIPRI) nedávno zveřejnil svou zprávu o mezinárodní transferu zbraní v roce 2017, v níž je uvedeno  25 největších vývozců zbraní od roku 2013 do roku 2017. Tam se Německo umístilo nahoře v seznamu, hned po Francii, Rusku a Spojených státech.

Německo je dokonce  "mistrem světa"  ve vývozu takzvaných ručních zbraní, jako jsou útočné pušky, pistole a ruční granáty. Bez ohledu na to, v jaké válečné zóně jste, tak najdeme německé zbraně, municie, granáty a další válečný materiál.

„Existuje tedy velký rozpor mezi tím, jak se Německo prezentuje a jak se skutečně chová. Čisté pokrytectví! „ píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Faktem je, že Německo zasahuje přímo nebo nepřímo ve všech válkách a konfliktech a těží z nich. Nejen jako aktivní člen NATO, což je teroristická válka aliance, nebo proto, že Německo již déle než 16 let vede agresivní válku v Afghánistánu, nebo z důvodu více než 50 amerických vojenských základen a velitelských středisek, které se nacházejí na německé půdě,  ale také proto, že porušuje vlastní zákony a vyváží tuny zbraní.


Na jedné straně se Angela Merkelová chová jako „anděl“, když přijala do Německa přes milion uprchlíků ze zemí, kde se bojuje, a na druhé straně podepisuje vývoz zbraní za 18 miliard euro do těchto zemí.  Co je to za zvrácenou a nemocnou logiku, vyvážení zbraní a dovoz uprchlíků za to?

Kolik pracovních míst závisí na výrobě zbraní? Statisíce?

Němci to nechtějí vědět a strkají hlavu do písku. Kdo chce přiznat, že musí téct krev, abys získal příjem? Ti, kdo pracují v oblasti zbrojního průmyslu nebo pracují na vývozu zbraní, jsou spoluviníci válek a zabíjení.

Kde je mírové hnutí, kde jsou Zelení a levicoví liberálové, kteří jinak halasí "lidskými právy" ? Ve skutečnosti jsou největšími zastánci války, vždyť  požadují, abyste svrhli "zlé diktátory", zaútočili a bombardovali jejich státy. Zapomněli jste, která  spolková vláda poprvé přikázala Bundeswehru bojovat? Byla to červenožlutá spolková vláda a válka proti Srbsku !!!

Exkancléř Schröder (SPD) přiznal, že společně s vicekancléřem Joschkou Fischerem (Zelení) nařídil nezákonné nasazení Bundeswehru mimo hranice Německa.

„Vždycky se směju, když slyším, že Německo, ale také Rakousko a Švýcarsko, nejsou korupčními zeměmi, že korupce se vyskytuje pouze ve východní Evropě, Asii, Latinské Americe a zemích třetího světa. Ve skutečnosti jsou tyto tři německé země nejvíce zkorumpované,“ upozorňuje von Freeman.

(rp,prvnizpravy,cz,schallundrauch,foto:arch.)