Svátek má: Jitka

Zprávy

Velikost textu:

Mise splněna: Antifa infiltrovala Trumpovce a zaútočila na Kapitol?

Mise splněna: Antifa infiltrovala Trumpovce a zaútočila na Kapitol?

Podle bývalého agenta FBI působícího v americkém Kapitolu infiltroval demonstraci Trumpových příznivců pod falešnou vlajkou minimálně jeden autobus násilníků Antifa.

Útok na Kongres
8. ledna 2021 - 04:20

Ve středu vypukl v americkém hlavním městě chaos poté, co viceprezident Mike Pence oznámil, že nebude blokovat Bidenovy volitele.

Trumpovi příznivci jsou obviňováni ze všeho násilí a chaosu, ale podle bývalého agenta FBI se Antifa infiltrovala na Trumpovu demonstraci.

„Bývalý agent FBI, který působil v americkém Kapitolu, mi právě poslal potvrzení, že alespoň jeden „autobus“ antifašistických kriminálníků pronikl mezi pokojné Trumpovy demonstranty pod falešnou Trumpovou vlajkou,“ uvedl Paul Sperry, investigativní reportér.


Existují zprávy očitých svědků o lidech  v tmavých šatech, jak ostatní lidi vybízejí, aby se vrhli vpřed a zahájili protivládní chorály v davu.

Článek Thegatewaypundit.com je podrobnější o údajně násilných Trumpových příznivcích, kteří ve skutečnosti patří k Antifa a BLM scéně. Jedna fotka ukazuje mužskou ruku s tetováním srpu a kladiva. Letos v létě byla na akci BLM spatřena další osoba a tento muž byl včera vidět za řečnickým pultem.

The Washington Times také uvádí, že alespoň jedna osoba, která byla na Kapitolu a byla spojena s Antifou, byla potvrzena pomocí rozpoznávání obličeje.

(rp,prvnizpravy.cz,politikstube,foto:arch.)Koho byste zvolili za prezidenta České republiky?