Svátek má: Zdeněk

Zprávy

Velikost textu:

Mladý muž veřejně zneuctil svého otce, Petra Porošenka (VIDEO)

Mladý muž veřejně zneuctil svého otce, Petra Porošenka (VIDEO)

<< VIDEO >> Hlavní hvězdou skandálu byl syn bývalého ukrajinského prezidenta Petra Porošenka. Mladý muž zneuctil svého otce.

Z vystoupení
25. února 2020 - 06:20

Náměstek ukrajinské Nejvyšší rady Alexander Dubinsky zveřejnil na své stránce na Facebooku video s mladým mužem, který vypadal jako nejmladší syn Petra Porošenka. Video bylo natočeno během koncertu ruského rapového umělce Face ve Velké Británii.

V rámečku můžete vidět, jak údajný dědic bývalého prezidenta Michail vstupuje na jeviště. Umělec ho pozdraví slovy „Rusové vpřed“. Poté dostane mladý muž mikrofon a začne spolu s rapperem zpívat.


Mnoho uživatelů facebooku věří, že svým jednáním syn zneuctil politiku svého otce. Bývalý vůdce Ukrajiny sám na incident dosud nereagoval. Podle legitimního telegramového kanálu „Legitimnyj“ však Petro Porošenko ví o senzačním videu a již požaduje, aby jeho syn odstranil všechna videa z tohoto koncertu.

„Petr Aleksejevič vyslýchal svého syna, ptal se zda existuje něco podobného," řekl anonymní zdroj. Nyní kancelář bývalého prezidenta rozhoduje o tom, jak vyřešit informační skandál.

Připomeňme, že to není první „úlet“ syna bývalého šéfa Ukrajiny. Před několika lety se Michail Porošenko objevil na anglické škole Concord College v tričku s nápisem Rusko. Politik poté vysvětlil, že mladý muž si pro Halloween vybral takové oblečení, uvádí RIA FAN.

(rp,prvnizpravy.cz,dni.ru,foto:arch.)