P.C.Roberts: Další ukradené volby

zprávy

Tentokrát je to vlastní zpráva CNN o jejích vlastních exit pollech, která naznačuje ukradené volby, píše v komentáři  Paul Craig Roberts.

P.C.Roberts: Další ukradené volby
Paul Craig Roberts, americký publicista
11. listopadu 2022 - 04:20

Dnes 9. listopadu 2022, aktualizováno v 10:49 EST, reportéři CNN Zachary B. Wolf a Curt Merrill poznamenali, že široce očekávaná červená vlna se nenaplnila, a poté pokračovali předložením údajů, které jsou v rozporu s těsností hlasování.

Reportéři porovnávají exit poll z voleb v roce 2018 s těmi z voleb v roce 2022.   Srovnání ukazují, že demokraté ztratili v úterních volbách podporu mezi ženami, umírněnými, mládeží, barevnými lidmi, městskými voliči, absolventy vysokých škol a nezávislými.

Anatomie těsných voleb: Jak Američané volili v roce 2022 vs. 2018

Podpora demokratů mezi ženami klesla z 19 bodů příznivých pro demokraty na pouhých 8 bodů.   Republikánská podpora mezi muži vzrostla ze 4 bodů nad demokraty na 14 bodů.

Podle věku klesla preference demokratů před republikány ve věku 18–29 let z 35 bodů na 28 a ve věku 30–44 let z 19 bodů na 4.   Podpora republikánů před demokraty vzrostla z 1 na 10 bodů u osob ve věku 45–45 let. 64 let a od 2 do 12 bodů pro osoby starší 65 let.

Preference bílých mužů pro republikány vzrostla z 21 na 28 bodů. Bílé ženy se posunuly z rozdělení 50-50 na 8bodovou preferenci pro republikány.   Preference černošských žen vůči demokratům klesla z 85 bodů na 78.   Preference černošských mužů vůči demokratům klesla ze 76 bodů na 65.   Preference latinských žen vůči demokratům klesla ze 47 bodů na 33; a preference mužů Latino pro demokraty klesly z 29 bodů na 8.

Preference městských voličů pro demokraty klesla z 33 bodů před republikány na 17 bodů. Voličské preference předměstských a venkovských voličů pro republikány vzrostly o 6 bodů a 15 bodů.

Demokraté ztratili podporu i mezi bílými a černými absolventy vysokých škol.   Mezi bílými hlasy bez vysokoškolských titulů vzrostla preference republikánů o 10 bodů.

Mezi umírněnými se preference demokratů snížila z 26 bodů na 15. Mezi konzervativci vzrostla výhoda republikánů z 67 bodů na 83. Mezi liberály v podstatě nedošlo k žádné změně.

Průzkumy CNN ukazují podstatnou erozi volební základny demokratů od voleb v roce 2018.   Jak může být tak podstatná eroze v souladu s tím, že v úterý nedosáhli žádného významného zisku republikánů?


Výsledek úterních voleb je pro reportéry CNN ještě obtížnější pochopit, když hlásí:

„V roce 2018 uvedlo 37 % voličů, že jsou demokraté, ve srovnání s 33 %, kteří uvedli, že jsou republikáni, a 30 %, kteří uvedli, že jsou nezávislí. V roce 2022 to byli republikáni, kdo měl náskok. Když v roce 2018 získali kontrolu nad Sněmovnou, měli demokraté výhodu mezi nezávislými voliči. To je v roce 2022 téměř pryč.

„Jak demokraté, tak republikáni zlepšili svůj výkon mezi věřícími ve straně. Republikáni si ale vybudovali náskok mezi voliči, kteří nemají příznivý názor na žádnou ze stran. Demokraté ztratili náskok mezi voliči, kteří mají příznivý pohled na obě strany.

Existuje mnoho dalších indicií, které naznačují, že při sčítání hlasů je mnoho chyb. Průzkumy ukazují, že Biden trpí mírou souhlasu pouze 36 % a že velká většina Američanů si nepřeje, aby se Biden za dva roky ucházel o znovuzvolení.   Jak je tato preference v souladu s počtem hlasů v úterních volbách?

Zvažte také, že strana u moci ztrácí zastoupení ve volbách v polovině období, ale navzdory podstatnému odklonu od demokratů, který CNN odhalila, k tomuto normálnímu výsledku v úterý nedošlo.

Zvažte také veřejnou nespokojenost s: rekordní kriminalitou, rekordní inflací s vysokými cenami potravin a benzínu, rostoucími úrokovými sazbami a klesajícími hodnotami domů, masivní ilegální imigrací, nucenou indoktrinací školních dětí teorií transgenderů a kritickou rasovou teorií, Bidenovým nařízením o očkování proti Covid, které způsobilo zdraví zranění, úmrtí a zničené kariéry, Bidenova uzamčení Covid, která zničila podniky, pracovní místa, dodavatelské řetězce a zvýšila ceny, Bidenovy „ruské“ sankce, které narušily dodávky energie a zvýšily cenu všeho. 

Když vezmeme v úvahu veškerou tuto nespokojenost, jak Fetterman, člověk postižený mozkovou příhodou a postižený problémy s mluvením, který chce propustit zločince z vězení, získal z Pensylvánie křeslo v americkém Senátu?  Jak tentýž volič z Georgie, který vrátil republikánského guvernéra Kempa do úřadu, hlasoval proti černému republikánovi a fotbalové hvězdě Herschel Walkerovi ve prospěch černého demokrata Warnocka, který nenávidí Trumpa a bílé lidi, do amerického Senátu?

Nakonec si vezměte v úvahu hlasovací stroje Diebold, které selhaly v New Jersey, Arizoně a Texasu, a zprávu Gateway Pundit, že v Detroitu v Michiganu byly hlasovací lístky doručovány zadními dveřmi ve středu v časných ranních hodinách dlouho po zákonném termínu.

A teď se zeptejte sami sebe, co je horší, ukradené americké volby nebo američtí voliči tak bezstarostní a na oběd, že by nechali ve funkci politickou stranu, která nás vede do války s Ruskem a Čínou, která nenávidí bílé lidi a pronásleduje je. , která zpolitizovala FBI a ministerstvo spravedlnosti a udělala z nich gestapo sloužící moci demokratů, které vroucně věří, že rodiče jsou pro děti špatní a neměli by mít žádný vliv na jejich výchovu (vymývání mozků), to je démonizace normality a normalizace zvrácenosti, že . . . Mohl bych pokračovat dál a dál.   Zde měli voliči možnost vyjádřit svůj nesouhlas a podle výsledků hlasování se jim to nepodařilo.  Pokud je počet hlasů upřímný, pak závěr je, že musíme americký lid odepsat jako bytosti příliš hloupé na to, aby přežili jako svobodní lidé.Mnohem raději proto věřím, že volby byly opět ukradeny.

Co se dá dělat s ukradenými volbami? Nic. Zvláště, když dříve ukradené volby ponechaly demokratům kontrolu nad exekutivou.  Výkonnou složkou je policejní pobočka.  Nebude proti sobě prosazovat volby ani žádný zákon.

Města ovládaná demokraty jsou říšemi sama pro sebe. Mohou krást každé volby a nic se s tím nedá dělat.   Média jsou přílohou Demokratické strany.   Média podporují jakýkoli oficiální narativ.

Zveřejňuji to 9. listopadu před vytvořením oficiálního příběhu, který brzy obdržíme, aby alespoň moji čtenáři měli možnost přemýšlet, než jim bude vnuceno oficiální vysvětlení, končí komentář P.C.Roberts.


 (rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)


Anketa

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 14%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 13%
transparent.gif transparent.gif