Svátek má: Vratislav

Zprávy

Velikost textu:

P.C.Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy

P.C.Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy

Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi, vyhlášené 11.ledna mluvčí Sněmovny poslanců Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem, představuje první salvu, vypálenou proti červeným státům. Což má zřejmě být  ilustrací Bidenova slibu zemi sjednocovat.

Jednání v Kongresu
14. ledna 2021 - 09:01

Co je záměrem tohoto rozhodnutí? Jistě jím není vypuzení Trumpa z úřadu. Trump totiž opustí úřad dřív, než senát bude mít možnost o impeachmentu hlasovat. A není též možno projednávat impeachment kohokoli, kdo už není v úřadu. Takže impeachment nemá s odstraněním Trumpa z úřadu nic společného.

Oč tedy jde?
Je to pomsta vítězů.

Jak po ukradených volbách asi sjednocuje zemi, když voliči prezidenta, kterému byly ukradeny volby, se teď dovídají, že tento jejich prezident má být navíc podroben i procesu impeachmentu? Ke zranění přidat ještě i inzultaci je cosi, co ještě víc rozdráždí 74 milionů Trumpových voličů i mnohé čestné Demokraty, kteří taktéž považují poslední volby za ukradené.

To, co  je pro Američany i lidi v zahraničí největším překvapením těchto voleb, je počet oficiálně uznaných hlasů, které Trump ve volbách získal. Těch hlasů bylo 74 222 95 , což je vyšší počet, než jaký byl ve prospěch jednoho kandidáta v amerických volbách kdy odevzdán (ovšem s výjimkou Bidena, který těch hlasů – ovšem z velké části ukradených – získal ještě skoro o 10 milionů víc).Ale 74 miliony jsou 74 miliony, jde přinejmenším o půlku národa, která je, jak jsem  naznačil, s jeho zbytkem sjednocována nyní tak, že.jeho vedoucí figuře (Trumpovi), hrozí ponižující impeachment, a ze všech demokratických končin je vyhrožováno nejen jemu, ale i jeho příznivcům.

Sledoval jsem vystoupení nezávislých expertů tří státních zákonodárných sborů, předkládajících  podrobné důkazy, prokazující mimo jakoukoli pochybnost, že v tzv.  swingovýh (nejistých) státech se volby skutečně kradly. Někteří z těchto expertů, vysvětlující, jak se tato krádež prováděla, byli lidé i jiné barvy než bílé, a mnozí z nich podepsali přísežná prohlášení o volebních podvodech, kterých byli přímými svědky. Tato prohlášení i důkazy nebyly ovšem nikdy médií sděleny veřejnosti, a volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti a Kongres je odmítly přijmout k přezkumu či i jen k nahlédnutí.

Jestliže věříte tomu, že Biden, bezesporu nejméně charizmatický prezidentský kandidát americké historie, dostal 81 milionů hlasů (což je nejvíc v americké historii), pročpak Pelosiová a Demokraté tak moc touží impeachmentem ještě víc rozdráždit dobrou polovinu země? Která už teď považuje Bidena za prezidenta nelegitimního a celý tábor Demokratů za společenství totalitní a demokracii nepřátelské? A čeho asi chce Pelosiová dosáhnout tím, že tento nevábný obraz demokratů ještě dál utvrzuje? Vždyť tím jak sobě, tak svoji straně škodí.


Proč to tedy dělá?

Odpověď je jednoduchá: snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců. Demokraté zkrátka a dobře používají otevřeně bezostyšnou pomstu k tomu, aby si zemi podrobili. Šíří strach, sbírají videa, aby měli k dispozici seznam lidí, kteří se  shromáždili např. u Kapitolu. Ty a též jiné si bude policie zvát k výslechům a tíseň a úzkost ovládnou zemi. Bude se udávat a denuncovat, jak už dnes denuncuje např. Fiona Hillová, někdejší členka Trumpovy Rady národní bezpečnosti, která v minulých dnech obvinila Trumpa z toho, že přivedl zemi „až na okraj občanské války“. Takže nebyla to krádež voleb, která zemi přivedla „až na okraj občanské války“, ale byl to protest proti této krádeži který to způsobil.

Účelu bylo zkrátka dosaženo. Namísto krádeže voleb se řeší, kdo byl či nebyl u Kapitolu a kdo to tedy přivedl zemi „až na okraj občanské války“. A Američané v souvislosti s tím vším cítí, že se v mnoha směrech stávají lidmi bez vlasti.

Vybral a přeložil Lubomír Man.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)
Souhlasíte s tím, že Česká republika dodává zbraně na Ukrajinu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
23%
Ne
transparent.gif transparent.gif
54%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
23%