P.C.Roberts: Summit byl propagandistickou pastí na Putina

zprávy

S nastraženou pastí vystoupila presstituka ABC Rachel Scottová na Putinově otevřené tiskové konferenci po summitu.

P.C.Roberts: Summit byl propagandistickou  pastí na Putina
Paul Craig Roberts, americký publicista
19. června 2021 - 09:01

V otázce obvinila ruského prezidenta:
„Seznam vašich politických oponentů, kteří jsou mrtví nebo  uvězněni je dlouhý a nyní jste zabránili tomu, aby se každý, kdo podporuje ruského vůdce opozice Alexeje Navalného, ucházel o úřad. Moje otázka tedy zní, pane prezidente, čeho se tak bojíte? “

Putin odpověděl, že Navalnyj vědomě porušil podmínky svého podmínečného propuštění.

„Neodpověděl jste mi na otázku, pane. Pokud jsou všichni vaši političtí oponenti mrtví, ve vězení nebo otráveni - není to zprávu, že si nepřejete spravedlivý politický boj? “ znovu zaútočila presstitutka.

„Ignoroval požadavek zákona, byl zařazen na seznam hledaných. Věděl o tom a přišel. Vycházím ze skutečnosti, že chtěl být záměrně zadržen. Dělal si, co chtěl, takže o čem tady můžete mluvit. “

„Na lidská práva si jen hrajete, co Guantánamo a vězení CIA?" dodal Putin k otázce novináře o dodržování lidských práv v Rusku.


CNN, která dala do titulků Bidenovo varování Putinovi, se ujistila, že propagandistický útok presstitutky Rachel Scottové dosáhl široké publicity  opakováním konfrontace Scottové s Putinem.

Světová populace nebyla zasvěcena tomu, co bylo řečeno na setkání Biden-Putin. To, co lidé o schůzce vědí, pochází z následné tiskové konference. Lidé si z tiskové konference odnesli to, že Putin je tyran, který otravuje a zatýká opozici.

Jinými slovy, Putinovo Rusko je redux Sovětského svazu.

Ať už jsou Bidenovy záměry a Putinovy naděje jakékoli, není možné zlepšit vztahy, pokud Washington bude mít hegemonické ambice a dokud Washington potřebuje „ruskou hrozbu“, aby ospravedlnil roční rozpočet vojensko - bezpečnostního komplexu ve výši 1 000 miliard USD a NATO, které Washington používá ke kontrole zahraniční politiky Evropy.
 
Jakou naději viděl Kreml z výsledku summitu s ohledem na fakta? Skončily naděje pro Putina dalším „černým bodem“?

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)


Anketa

Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano 41%
transparent.gif transparent.gif
Ne 59%
transparent.gif transparent.gif