P.C.Roberts: Vakcína zabíjí víc lidí než Covid

zprávy

Milí čtenáři. Víme, že americký Národní institut zdraví poskytl finance Univerzitě Severní Karolíny a později i laboratoři v čínském Wu-chanu na výzkum toho, do jaké míry, a zda vůbec, má dosavadním způsobem vedené tažení proti Covidu smysl.

P.C.Roberts: Vakcína zabíjí víc lidí než Covid
Paul Craig Roberts, americký publicista
14. listopadu 2021 - 06:20

Víme, že vakcína člověka nechrání. Víme, že do těla člověka vpravuje pathogen. Víme, že vakcína způsobuje smrt a nemoci. Mluví o tom fakta. Avšak kampaň za to, aby se všichni lidé nechali „naočkovat“ touto“vakcínou“, která je daleko nebezpečnější než sám Covid, běží dál. Což je důkazem buď totální nečestnosti či stupidity zdravotnického establishmentu i politických vůdců, či naplňováním kampaně, jejímž cílem je redukovat počet lidí na naší planetě.


Jihoafrický lékař vysvětluje, jak byl upravený vektor (nazývaný virem), a upravená látka (nazývaná vakcínou), vytvořeny s cílem zredukovat světovou populaci.

Čtěte pečlivě. Tento doktor říká, že jakmile si uvědomíte, jak vypadá herní plán současného tažení proti Covidu, dává opačný účinek současného protikovidového protokolu na lidské zdraví smysl. Mají v úmyslu zabít většinu z nás. To je smysl tzv. hrotového proteinu ve „vakcíně“.

Všimněte si, že jsou to právě  ti zdravotničtí pracovníci, kteří na vlastní oči spatřili účinky „vakcíny“ na lidi, kteří dnes raději opouštějí svá zaměstnání, než aby se sami nechali též naočkovat.

Všimněte si, že zdravotnické úřady západního světa nijak neznepokojuje, jak se shora uvedený fakt promítá do dramatického zeštíhlení celého tamějšího zdravotnického perzonálu. Což naznačuje, že jihoafrický lékař své tvrzení o skutečném poslání „vakcíny“nepřehání.


Všimněte si faktu, že italské zdravotnické úřady poté, co dosavadní seznam italských obětí Covidu omezily  na ty mrtvé, kteří zemřeli skutečně jen na Covid ( a ne tedy též současně na rakovinu, infarkt, mrtvici atd.), zredukovaly dosavadní oznámený počet osob zemřelých na Covid, z 130 000 na 3 783. Tzn., že původně oznámený počet zemřelých byl 32,5 krát vyšší:

Nejnovější údaje Úřadu narodní statistiky Spojeného království říkají, že lidé, kteří byli proti Covidu očkováni už dvakrát, umírají z nejrůznějších příčin šestkrát častěji než osoby neočkované.

Covidová pandémie se tedy ze všech úhlů jeví jako hoax. Jaký je její smysl?

(rp,prvnizpravy.cz,vybral a přeložil Lubomír Man,pcroberts,foto:arch.)


Anketa

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano 71%
transparent.gif transparent.gif
Ne 15%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif