Svátek má: Blažena

Zprávy

Velikost textu:

P.C.Roberts: Zlo nyní vládne nad dobrem

P.C.Roberts: Zlo nyní vládne nad dobrem

Big Tech organizované jako gestapo potlačují první dodatek; přesto „demokratičtí Američané“ nadále podporují tyto fašistické organizace.   Pokud by Američanům záleželo na demokracii, bojkotovali by Big Tech a uvrhli organizace gestapa do bankrotu.

Paul Craig Roberts, americký publicista
2. března 2021 - 07:20

Američané místo toho povolili institucím gestapa institucionalizovat americký společenský, politický a ekonomický život.   Dnes ve „svobodné Americe“ lidi propouštějí z práce ne kvůli nedostatečnému výkonu, ale kvůli tomu, že mají účty na sociálních sítích u společností, které necenzurují.   Například Colleen Oefelein, literární agentka literární agentury Jennifer De Chiara v New Yorku, byla propuštěna svou šéfkou Jennifer De Chiara jen proto, že měla účet na sociálních sítích Gab.   Oefelein zaznamenala trvalé technické problémy s přihlášením ke svému účtu Twitter. Zveřejnila „V počítači se již nemohu přihlásit k Twitteru. Budu na Facebooku a možná gab? A Instagram.“  Americká nacistka si anonymně stěžovala De Chiaře, že její zaměstnanec „navštěvuje sociální média alternativní pravice“.   DeChiara poděkovala anonymnímu nacistovi a řekal: „Přijala jsem rychlé kroky a od dnešního rána již Colleen Oefeleinová není agentkou.“De Chiara se dále omluvila za neodpustitelný hřích svého bývalého zaměstnance při používání sociálních sítí, které používají konzervativci.

„Literární agentura Jennifer De Chiara byla zoufalá, když dnes ráno 25. ledna zjistila, že jeden z našich agentů používá platformy sociálních sítí Gab a Parler. Tuto aktivitu neomlouváme a omlouváme se každému, koho se to dotklo nebo urazilo, “ uvedla literární agentura.

„Literární agentura Jennifer De Chiara v minulosti existovala a bude i nadále zajišťovat hlas jednoty, rovnosti a hlas na straně sociální spravedlnost,“ dodala De Chiara.

Co si z toho máme vzít, jaké ponaučení?  De Chiara tvrdí, že je zastáncem „jednoty, rovnosti a sociální spravedlnosti“ a propouští zaměstnance za to, že má účet na sociálních sítích.  Nějaká jednota! Nějaká rovnost! Nějaká sociální spravedlnost! Zaměstnankyně, která dělá svou práci náhle a nečekaně, se ocitne bez zdroje příjmů, aby mohla platit nájem nebo hypotéku a nakupovat jídlo.   Pro De Chiaru je to trest pro lidí  podezřelé z konzervativnosti a křesťanství a sociální spravedlnost. Oefelein řekla, že byla propuštěna pro podezření z toho, že je „křesťankou a konzervativkyní“.

Možná, že agentura De Chiara slouží probuzené levici, a obávala se, že by podezření na konzervativce jako zaměstnance ohrozilo její podnikání, a snažila se zachovat klientelu své agentury. Pokud ano, znamená to, že situace v Americe je ještě zoufalejší. Nejen zaměstnanci jsou ohroženi nacistickým pronásledováním, ale také samotné podniky. Ve skutečnosti to již vidíme s organizovaným bojkotem společnosti MyPillow, jejíž generální ředitel protestuje proti ukradeným volbám. Ale neodvažujte se bojkotovat Izrael za porušení zákonů, krádež Palestiny a démonizování a vraždění Palestinců.

Američané by měli být velmi znepokojeni tím, že když se zapojili do své slavné nenasytnosti, dobro bylo definováno jako zlo a zlo bylo definováno jako dobro.

(rp,prvnizpravy.cz,p.c.roberts,foto:arch.)