Svátek má: Milena

Zprávy

Velikost textu:

Slovenský poslanec: Viděli jste už ten nejnovější hororový seriál?

Slovenský poslanec: Viděli jste už ten nejnovější hororový seriál?

Viděli jste už ten nejnovější hororový seriál? Svět podle Čaputové. Lepší než Walking Dead. Dnes měl dvě epizody, píše na facebooku slovenský poslanec Ĺuboš Blaha.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
28. června 2019 - 06:20

První epizoda

Čaputová se otevřeně zastala poslance Poliačika, který na Parlamentním shormáždění Rady Evropy podepsal lživé prohlášení jménem Slovenské republiky, což si dosud nedovolil ještě žádný opoziční politik.

Pokud Čaputová fakt věří tomu, že to podepsal jen za sebe, ať si přečte světová média, kde se v titulcích objevuje, že Slovensko vystupuje z Rady Evropy na protest proti Rusku. Jen kvůli Poliačikovi se šíří o Slovensku taková nechutnost.

Tím, že se Čaputová vehementně přihlásila k Poliačikovi, potvrdila, že je nadále političkou Progresivního Slovenska a nemá sebemenší zájem předstírat na postu prezidentky jakoukoliv nadstranickost.

„Nalijme si čistého vína - v prezidentském paláci sedí Poliačik bez vousů. Pán Bůh nás ochraňuj!“ končí první epizodu Ĺuboš Blaha.


Druhá epizoda

„Čaputová si kopla do Andreje Danka (předseda Národní rady Slovenské republiky), že pozval na oslavy 75.výročí Slovenského národního povstání prezidenta Běloruska Alexandra Lukašenka,“ uvádí druhou epizodu slovenský poslanec.

Tak já vám něco řeknu, paní Čaputová: Bělorusko je jedna úžasná země, kterou její prezident nerozprodal západním korporacím na rozdíl od toho vašeho milovaného Havla.

V té zemi je pořádek a daleko větší sociální rovnost, než v té vaší líbezné Americe. Jděte se podívat do Minsku a potom do Bronxu, že kde se vám bude líbit víc - kde se budete cítit bezpečněji.

Co si to vůbec dovolujete, že takto urážíte národ, který nás spolu s Rusy a dalšími národy osvobozoval v druhé světové válce.

Kdo jiný má právo přijít k nám na oslavy SNP jako právě nejvyšší představitelé Ruska a Běloruska? A to sem chcete zvát koho? Američany? Vy fakt věříte, že nás osvobodili oni?

Jste prezidentkou celé republiky, nejen bratislavské kavárny. A je špatné, že odmítáte prezidenty suverénních států jen proto, že se vám nelíbí.

Takto se respekt vůči jiným národům neprojevuje, milá paní. Jsem znechucený z vaší nenávisti vůči Bělorusku a chci se za vás běloruským přátelům omluvit.

„Pokud by na Slovensko zavítal prezident Lukašenko, bylo by mi ctí setkat se s ním. A pevně věřím, že vy nebudete nablízku. Protože bych se musel stydět,“ dodává Ĺuboš Blaha k druhé epizodě.

Přátelé, tento hororový seriál má zatím jen několik dní, ale nic příšernější jsem ještě neviděl. Strašidelnější než Chucky .

„Urážet českou vládu, poklonkovat se NATO, dělat si sebeoslavné koncerty, zneužívat vládní letku a nakonec ještě obhajovat spolustraníky a kopat do hrdých přátelských národů jako je Bělorusko ... Čaputová je čistá katastrofa.

Čaputová v Praze po koncertu na Kampě vyjádřila pochopení lidem demonstrujícím za demisi premiéra Babiše a ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO). „Dokážu rozumět Václavskému náměstí plnému klidných lidí, protože jsem rozuměla náměstím v Bratislavě,” řekla Čaputová. Připomněla tak loňské protesty na Slovensku proti vládě Roberta Fica. „Spojuje nás ten klidný tón a to je důležité,” dodala.

Proboha, vypněte už ten horor!“, uzavírá slovenský poslanec Ĺuboš Blaha.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)