Svátek má: Heřman|Hermína

Zprávy

Velikost textu:

Strach lidí umožňuje vládám bez odporu zesilovat restrikce

Strach lidí umožňuje vládám bez odporu zesilovat restrikce

Podle mě všechna nouzová opatření vypadají jako implementace plánu pro „jedinou globální vládu“, protože vyhlášením globální nouze můžete zrušit všechny svobody a všechna ústavní práva, píše von Freeman.

Ilustrační foto
16. března 2020 - 03:20

Vzhledem k tomu, že se jedná o globální problém, může jej vyřešit pouze globální vláda.

Jednotlivé státy jsou toho neschopné a musí se vzdát své suverenity vyššímu řádu ... stejně to dělají. A s děsivým a vzbuzujícím strachem neexistuje žádný odpor obyvatelstva.


Vyřazení celých zemí z fungování a uložení obecných zákazů vycházení je zřejmým porušením zákona, které nelze z důvodu nízkého dopadu viru vůbec odůvodnit. Lidé jsou demoralizováni.

S odkazem na civilní ochranu jsou volby již zrušeny, například v Anglii, a vymáhání práva je pozastaveno, třeba proti Netanjahuovi. Demokracie a právní stát již neplatí.

Podívejte se na následující zprávu z Rakouska:
Ahoj mani
v Rakousku už nemůžete vyjít ven. Úplně nás omezují!
Maximální výběr hotovosti 1000 €! Bylo nám řečeno, že to bude trvat měsíce!
Pointa je, že peníze každého budou použity na záchranu ekonomiky!
Policie je posílána na hlídky, milice, záložníci a státní úředníci jsou povoláni!
V údajném boji proti viru se nejedná o výstřel kanónů na vrabce, ale o atomové bomby na komáry !!!

Správnou odpovědí na toto zhmotnění moci by bylo to, že celá populace by se vydala do ulic a protestovala, stejně jako Žluté vesty ve Francii, které byly zastrašovány a stejně demonstrovaly proti makronovskému režimu sedmdesátkrát.


Jak zjevná a lstivá jsou všechna opatření proti koronaviru je vidět z rozhodnutí vést největší válečné manévry v historii NATO v Evropě.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg prohlásil, že  cvičení Defender-Europe 2020 nebude kvůli chřipkové epidemii zrušeno.

Během příštích pěti měsíců se asi 17 členských států NATO zúčastní vojenských manévrů v sedmi evropských zemích: Belgii, Nizozemsku, Německu, Polsku, Estonsku, Lotyšsku a Litvě. Všechny hostitelské země ohlásily infekce virem COVID-19.

Pokud musí populace zůstat doma, aby nebyla nakažena a nerozšiřovala virus, tak proč nemusí 37.000 vojáků zůstat v kasárnách ???

Pokud Trump zastaví veškeré cestování z Evropy, protože tvrdí, že virus přivezli Evropané do Ameriky, proč se nebojí toho, co po manévrech v Evropě přinese zpět  do USA 20.000 amerických vojáků?

Něco se děje !!!

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)