Svátek má: Běla

Zprávy

Velikost textu:

Ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari (VIDEO)

Ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari (VIDEO)

<< VIDEO >> Daniil Bezsonov, šéf armádní tiskové služby Doněcké lidové republiky 17.června na pravidelné tiskovce oznámil, že ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari.

Z bojů na Donbasu
22. června 2018 - 03:20

Informace se zdá být neuvěřitelná, že se lidé mohou takových hrůz dopouštět.

Nemělo by se však zapomínat, že lidská bytost, pokud je schopna toho nejlepšího, tak je schopná i toho nejhoršího, zvláště v době války. Podle informací shromážděných zpravodajskými službami DLR  jsou taková safari organizována 30. brigádou poblíž Marjinky (27 kilometrů jihozápadně od Doněcka) a 93.brigádou umístěnou naproti městu Dokučajivsk (38km jižně od Doněcka).

Po zaplacení hotovosti v tvrdé měně mohou cizinci jít na frontu a vystřelit si na civilisty na Donbasu! Začátkem června čtyři takoví zájemci ze západní Evropy přistáli v Marjince a zaplatili poplatek za zastřelení civilistů z DLR.

Peníze nejen pomohou jednotkám, které organizují tato "safari", ale i velitelům jejich brigády a zástupcům velitele! Organizátoři musí samozřejmě také pár svědků „podmazat“, aby mlčeli o těchto hrůzách. ...

Zdá se, že právě změna formátu operace v Donbasu (30.dubna 2018 Petro Porošenko ukončil na Donbasu protiteroristickou operaci a odstartoval vojenskou operaci pod společným vedením ukrajinských ozbrojených sil) umožnila rozvoj tohoto "turistického průmyslu".

Účastnící safari mají k dispozici mimo jiné sniper pušky německé výroby, které ukrajinská armáda nepoužívá. Informaci potvrdil srbský sniper Dejan Berič, přezdívaný "Deki", o dva dny později.

V tomto videu Deki (který slouží v armádě RPD) potvrzuje neuvěřitelné, že to viděl sám v roce 2014."Odstřelování civilistů snipery bylo poprvé zazanamenáno v roce 2014, v oblasti Skotovataja a Pantělejmonovka. Tam, podle bojovníků a civilistů brigády Vostok, ukrajinští odstřelovači stříleli s puškami na dlouhé vzdálenosti. Podíval jsem se na jejich pozice a uvědomil si, že nemohu proti nim nic dělat. Musel jsem do zad  nepřítele a počkat na odstřelovače při jejich návratu. Viděl jsem dva lidi s neobvyklým maskováním. Pak se podle dokladů ukázalo, že jsou to dva bohatí Finové, kteří nepotřebovali bojovat za peníze. Platili tady za "lov", " řekl Dejan Berič.

Podle Dekiho během posledních 20 dnů dorazilo celkem do Donbasu osm skupin o dvou lidech (sniper a pozorovatel) z Německa, aby se tomuto "lovu" věnovali. Dejan Berič potvrdil informaci Danina Bezsonova o tom, že mají velmi dobré zbraně Mauser ráže 7,92 mm, které ukrajinská armáda nepoužívá.

Zdůraznil také, že v únoru to byla skupina "lovců" Američanů a Němců, kteří přistáli proti Horlivce a tam zemřeli. Aby se zakryla akce „živitelů“ ukrajinských vojáků, tak ukrajinští vojáci bombardovali pozice armády DLR po dobu 2 hodin 30 minut.

V každé normální zemi by každý, kdo by s takovou hrůzou obchodoval, mohl být za podněcování ke genocidě rychle odsouzen, ale nikoliv na Ukrajině, je to opravdu „úžasná“  země.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)