Výzkum potvrzuje zvýšená rizika kardiovaskulární vakcíny proti Covidu

zprávy

Virolog Marc Wathelet pro nás napsal důležitý článek, „Vakcíny mRNA COVID dramaticky zvyšují endoteliální zánětlivé markery a riziko ACS měřené srdečním testem PULS je varování“, od skupiny Dr. Stevena R. Gundryho, kardiologa.

Výzkum potvrzuje zvýšená rizika kardiovaskulární vakcíny proti Covidu
Ilustrační foto
30. listopadu 2021 - 04:20

Tato skupina výzkumníků používá ověřený test, který je založen na biologických markerech a který dokáže předpovědět riziko akutního koronárního syndromu do 5 let. Tato studie se týká populace 566 jedinců ve věku 28 až 97 let, sledovaných již 8 let v longitudinální studii, což je typ studie, která umožňuje výzkumníkům detekovat vývoj nebo změny v charakteristikách cílové populace ve stejnou dobu ve skupině. úrovni a na úrovni jednotlivce. Článek najdete zde.

Riziko 5leté srdeční příhody pozorované před očkováním bylo v tomto 8letém období 11 %. Po očkování proti COVIDu toto riziko vzrostlo na 25 %, což je obrovský nárůst!

Nejde o porovnávání skupin jedinců jako v randomizované kontrolované studii, která může vnášet matoucí faktory. Protože každý pacient slouží jako jeho vlastní kontrola, tyto matoucí faktory jsou eliminovány a získané výsledky jsou proto velmi robustní. Tato klinická pozorování jsou v souladu s farmakovigilančními údaji, které ukazují dramatický nárůst trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po očkování.


V době napsání této zprávy tyto změny přetrvávají po dobu nejméně 2,5 měsíce po druhé dávce vakcíny. Pokud by tyto změny v průběhu času přetrvávaly, můžeme v příštích letech očekávat skutečnou epidemii srdečních příhod, v řádu mnoha desítek tisíc srdečních příhod nad normu během 5 let na zemi o velikosti Belgie.

Tyto změny mohou v následujících měsících odeznít, ale se vší pravděpodobností by užívání jakékoli další dávky mohlo jen ještě více zvýšit riziko akutního koronárního syndromu.

Existuje pouze jeden závěr: Je bezpodmínečně nutné zastavit očkovací kampaň. A pro ty, kteří jsou již očkovaní, je důležité nedělat třetí dávku. Primum non nocere: nejprve neubližovat. Pamatujte, že akutní koronární syndrom je v 90 % případů smrtelný!

Pfizer, Moderna Vaccines „dramatically zvyšují“ riziko srdečního infarktu, renomovaný kardiolog varuje .

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)


Anketa

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano 66%
transparent.gif transparent.gif
Ne 17%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 17%
transparent.gif transparent.gif