Fotbalisté Olomouce všechny obě střely na branku Slavie přetavili v góly a v Edenu remizovali 2:2

[type]

V  posledním domácím utkání základní části FORTUNA:LIGY fotbalisté Slavie Praha jen remizovali s Olomoucí 2:2. Branky padaly až po přestávce. Olomouc  vedla o dvě branky avšak Bořil a Chytil dokázali svými brankami pouze vyrovnat. Vítězné góly  Slavie se již diváci a že jich v Edenu v neděli 21. dubna 2024 bylo 17 986, nedočkali. A tak se stalo, že fotbalisté Olomouce všechny obě střely na branku Slavie přetavili v góly a v Edenu remizovali 2:2. První poločas byl přehlídkou nemožností trefit se do branky soupeře. Hráči Slavie měli skoro ze tří čtvrtin míč pod kontrolou, ale kromě nastřelené tyče a dvou střel do brankáře Olomouce, nic dalšího  nepředvedli. Po přestávce v  52. minutě domácí fanoušky zmrazil po  standardní situaci před brankou Slavie z čista - jasna   osamocený a skorující Pokorný – 0:1.To však nebylo všechno.  V 66. minutě  Olomouc už vedla rozdílem dvou branek, když   Zimovo  podklouznutí a následné  Zifčákovo přehození brankáře Staňka zmrazilo příznivce Slavie podruhé   – 0:2. Borci Slavie po druhé brance ve vlastní síti konečně začali více běhat a útočit na svatyni Olomouce.  V 77. minutě potěšil diváky hlavičkující Jan Bořil za asistence  Oscara – 1:2 a domíc fotbalisté útočili dál. V 84. minutě už bylo srovnáno, když  Schranzův centr poslal  Mojmír Chytil do sítě branky Olomouce – 2:2.I když rozhodčí nastavil  normální hrací čas o šest minut,  Slavii se již nepodařilo vsítit další gól.  Hráči Olomouce úspěšně ubránili pro příznivce Slavie, pro drtivou většinu sázkařů, ale i pro všechny učinkující na hřišti  nečekanou remizu 2:2.  Praha -  Eden  21. dubna  2024      Fotbal                                                                                           FORTUNA: LIGA 2023/202429. koloSK Slavia Praha  -  SK Sigma Olomouc  2:2  (0:0)Góly:      77. J. Bořil, 84. M. Chytil -   52. J. Pokorný, 66. P. Zifčák  *      Žluté karty:  41. M. Oscar, 86. D. Douděra, 90. T. Holeš  -  28. P. Zifčák, 33. F. Matys, 50. F. Uriča, 78. T. Stoppen, 86. F. Zorvan *  Rozhodčí: M. Radina - M. Vlček, M. Leška *  Počet diváků: 17 986 (93 % z kapacity 19 370)Slavia Praha:  J. Staněk - D. Douděra, I. Ogbu, D. Zima (68. T. Holeš), J. Bořil - M. Jurásek (55. I. Schranz), M. Oscar, V. Jurečka (68. M. van Buren), C. Zafeiris (55. P. Ševčík), C. Wallem (55. L. Provod) - M. ChytilSigma Olomouc:  T. Stoppen - J. Chvátal, J. Pokorný, L. Vraštil, F. Matys - J. Šíp (62. D. Israel), R. Breite, F. Zorvan (89. Š. Langer), F. Uriča (69. J. Navrátil), M. Pospíšil (69. D. Ventúra) - P. Zifčák (89. L. Juliš) sssp.getAds({ zoneId: 279230, id: "cnt-279230", width: 728, height: 90 }) Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz zde. (Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)