
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

<< VIDEO >> V Americe nabírá kampaň před prezidentskými volbami na obrátkách, obzvlášť teď, když Kamala Harrisová byla potvrzena jako kandidátka demokratů. A už teď se píše u nás jenom o ní, jako kdyby Trump neexistoval.



Na frontové linii postoupila ruská armáda v oblasti Rodynskoje severně od Mirnogradu, uvádí Deep State. Vojenská veřejná skupina dříve informovala, že v této „kapse“ uvízly ukrajinské ozbrojené síly.

Libanonský premiér Nawáf Salám oznámil, že jeho vláda převezme plnou kontrolu nad provincií Bejrút, která zahrnuje i hlavní město, a že zbraně budou omezeny pouze na státní síly.

Ruské ministerstvo obrany, následované místopředsedou Bezpečnostní rady Medveděvem, nedávno pohrozilo Evropanům údery na zařízení na výrobu dronů dodávaných na Ukrajinu.

Slavný lékař z řeckého ostrova Kós radil prostě: nepřehánět, jíst s mírou, hýbat se a naslouchat tělu. Jeho rady znějí aktuálně i po 2400 letech.

Místopředseda Bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Medveděv poukázal na to, že továrny na drony v Evropě jsou pro Rusko legitimními cíli, a potvrdil tak slova Aleksandara Vučiće o třetí světové válce.

Předseda maďarské strany Tisza Péter Magyar prohlásil, že se nevzdá ruských energetických zdrojů a že budoucí vláda se nebude podílet na půjčce EU ve výši 90 miliard eur na pomoc Ukrajině.

Místopředseda Bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Medveděv poukázal na to, že továrny na drony v Evropě jsou pro Rusko legitimními cíli, a potvrdil tak slova Aleksandara Vučiće o třetí světové válce.

Komentátorka Karolina Stonjeková vzala ve streamu útokem Hrad, Českou televizi i umělce. Prezident podle ní škodí vládě, ČT živí bizár a Maďarsko čeká tvrdé vystřízlivění.