Soutěž, která ocení všechny společensky odpovědné

regiony

Dělá vaše firma nebo obec něco navíc, nad rámec požadavků legislativy? Máte malou či větší firmu, organizaci, jste obec, nebo organizace veřejného sektoru, která se nebojí čelit výzvám společenské odpovědnosti?

Soutěž, která ocení všechny společensky odpovědné
Cena hejtmana Olomockého kraje za společenskou odpovědnost
28. května 2024 - 08:00

Chcete ukázat, jak vaše podnikání přispívá k lepší společnosti? Přihlaste se do čtvrtého ročníku soutěže Cena hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost.

„Být odpovědný v osobním životě je pro mnohé samozřejmostí, ale být společensky odpovědný i ke svému okolí, to už samozřejmostí být nemusí. Přihlášením se do soutěže nejen ukazujete svůj závazek k lepší budoucnosti, ale stáváte se také inspirací pro ostatní. Těším se na vaše příběhy úspěchů, které mi bude ctí ocenit,” uvedl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Soutěž je otevřena pro všechny, kteří se aktivně podílejí na rozvoji udržitelného podnikání a kteří dobrovolně přebírají spoluodpovědnost za blaho a udržitelný rozvoj moderní společnosti. Ať už je to malá nebo velká firma, živnostník, obec nebo organizace veřejného sektoru (školy, příspěvkové organizace). Zkrátka ti, kteří nejen že dobrovolně začleňují sociální a ekologická hlediska do každodenního chodu organizace, ale chovají se také zodpovědně ke svému okolí.

„Tato soutěž je víc než jen ocenění. Je to ukázka všeho, co lze uplatnit v každodenních činnostech. Cílem soutěže je ukázat všechny, kteří mohou být jiným příkladem a ukázat, že společenská odpovědnost i každodenní pracovní nasazení, mohou jít ruku v ruce,” uvedl Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast regionálního rozvoje.

Pro přihlášení do soutěže je třeba udělat dva kroky. Na webu cenykraje.cz v sekci Společenská odpovědnost podat přihlášku a současně také na uvedený e-mail zaslat sebehodnotící dotazník, a to do 29. června.  Vítězové budou vyhlášeni 10. září v prostorách Pevnosti poznání Olomouc.

Olomouckénovinky.cz informovala Mgr.Radka Kmochová, tisková mluvčí Olomouckého kraje.

(rp,olomouckénovinky.cz,foto:ok)


Anketa

Kdo by měl být novým českým eurokomisařem?