Jaroslav (Slávek) Popelka: Co čeká národy ve světě budoucnosti

KOMENTÁŘ

Čeká je to, co si svými činy za uplynulé období vytvořily. I když to tak na první pohled nevypadá, ve vesmíru vládne řád a spravedlnost.

11. srpna 2020 - 05:36
Podle starých védských spisů je výkon  spravedlnosti v našem vesmíru svěřen Varunovi. To je božstvu (nebo chcete-li inteligenci), které zaznamenává činy jednotlivých lidí i jednání národů a když přijde čas, každému přichystá náležitou odplatu.
   
Čas platit staré dluhy právě  nastal.
   
Po staletí národy obývající západní část Evropy vedly dobyvačné války, kolonizovaly  dobytá území a vysávaly jejich bohatství. Nyní se jim následky jejich činů začínají vracet.
   
Západní Evropu už čeká jen ústup ze slávy a moci, narůstající problémy všeho druhu a nakonec zánik, zřejmě vlivem  neustálého přílivu imigrantů z cizí,  zaostalé a nepřátelské kultury.
   
Spojené státy severoamerické na počátku své historie vyvraždily miliony původních obyvatel. Bohatly z otrocké práce černochů a 200 let vedly dobyvačné války po celé planetě. Poslední půlstoletí bylo dobou, kdy  cca 300 milionů obyvatel USA spotřebovávalo většinu zdrojů planety, často na úkor těch nejchudších. Co tedy mohou očekávat ?
   


Pád z pozice  hlavní světové velmoci bude prvním důsledkem jejich jednání v minulosti. Pak rozpad na několik částí, narůstající chaos, prudké snížení životní úrovně. Zřejmě i katastrofické události které zapříčiní, že mnozí Američané budou nuceni hledat nový domov v jiných zemích.
   
Čína se v důsledku neúcty svých obyvatel k životu (lidskému i zvířecímu) dočká rovněž rozpadu, i když nebude postižena tak silně jako USA.
   
Dluhy z minulosti dostihnou i Rusko, v dohledné době bude čelit vážným problémům a nestane se světovou velmocí číslo jedna.
        
A co čeká nás? Obyvatelé střední Evropy jsou jedním z mála národů, které se v minulosti výrazným způsobem neprovinily. Co  jsme měli z minulost splatit, je už vyrovnáno. Tedy v chaosu, šířícím se po celém světě bude naše země ostrůvkem klidu a bezpečí. Čeká nás vzestup nejen ekonomický, ale i ve všech dalších sférách lidské činnosti.
   
Po příštích 500 let  májí být země střední Evropy  (Česká republika, Slovensko, Polsko....) nejvýznamnějším soustátím rozhodujícím způsobem ovlivňujícím dění na planetě Zemi..
                                                                                                                                                                                                                              Slávek Popelka


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 7%
transparent.gif transparent.gif
Ne 83%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif