Karel Petřík: Další dočasný pobyt cizích vojsk a válka u nás!?

KOMENTÁŘ

Až nám začnou na hlavy padat ruské rakety a bomby, bude pozdě na hledání viníků. Dnes však máme ještě šanci, možná poslední, bránit životy své i bližních.

17. května 2023 - 08:10

Pokud nezabráníme parlamentu ve schválení ponižující a zbytečné smlouvy o DOČASNÉM ROZMÍSTĚNÍ VOJSK USA U NÁS, a tím umožnění toho, aby se zde chovali cizí vojáci jak na obsazeném území, následky poneseme všichni. Žádné výjimky.

Slovensko a naše země se stanou nejpravděpodobnějším místem, kde Rusové mohou vyzkoušet odhodlání NATO, bojovat „jeden za všechny a všichni za jednoho.“ Zničením Slovenska, Česka, nebo jejich části, by Rusko nenechalo nikoho na pochybách, že to s hájením „červených čar“ pro vojenské základny USA, myslí smrtelně vážně, a současně členům NATO umožnilo vyhnout se přímému konfliktu, tedy odpálení svých raket posledního soudu. Kubánská krize v roce 1962, kdy Sověti rozmístili rakety na Kubě jako odpověď na instalaci raket v Turecku provedenou USA, odpovídá dnešnímu pokusu USA ohrozit Rusko. Američané tenkrát pokládali za svou povinnost zaútočit na Kubu, aby odvrátili sovětskou hrozbu. Pak zvolili blokádu ostrova, a nebýt toho že se sovětské lodě před Kubou otočily, došlo by k válce už tenkrát. Dnes německé, české, polské, americké a jiné tanky jedou stále vpřed. Možná Putin stejně jako tenkrát Kennedy vyhodnotí americké zbraně u nás a na Slovensku, jako nepřijatelnou hrozbu. A já se ptám, skočí s námi ostatní země NATO do pekla???

[banner]

Nevěřím, že Západ, pro který jsme jen užitečnými idioty, rozpoutá v odvetě za naše zničení jadernou válku, vždyť ještě nedávno byly naše země nepřítelem a předpokládaným válčištěm. Většina Rusů nesouhlasí s použitím jaderných zbraní proti Ukrajině. Nelze však vyloučit, že neustále masivnější podpora Západu přiměje Rusko donutit ho k rozhodnutí, buď konec podpory Ukrajině, nebo válka se vším všudy, a ne jen v zastoupení! K rozhodnému – TAK DOST, vyjádřenému útokem a zničením nebo ochromením některého z nás, je naše a slovenská smlouva s USA, odsouhlasená většinou našich a slovenských poslanců, docela vhodná. Znovu se ptám. Ohrozí všichni vůdci Západu své životy a své těžce nabyté majetky? Nebo raději podlehnou brutálnímu odhodlání všeho schopného Ruska. Vás, naši milí poslanci, se nikdo na nic ptát nebude. Vy máte podepsat smlouvu, a tím vaše role v tomto dramatu končí. Ještě to pořádně zvažte!!! Myslete přitom na své životy, majetky, a budoucnost nás všech.

Karel Petřík     Anketa

Kdo podle vašeho názoru tříští a radikalizuje naši společnost?