Karel Petřík: Ministryně Černochová přikázala spálit zatím jen kalendáře

KOMENTÁŘ

Už si nikdo nemůže namlouvat, že naše armáda má někoho odradit od války.

21. ledna 2024 - 07:00

Gesto naší ministryně obrany, která nechala spálit kalendáře sportovců ASC Dukla jen proto, že na fotkách sportovců použili protijaderný znak. Chtěli tím asi společnosti sdělit, že ač vojáci, přejí si mír. Podle naší ministryně je ale nutné, aby uniforma udělala z vojáků zabijáky bez této touhy. Za fotky s lebkou a zkříženými hnáty by je pochvala neminula. Kecům o odstrašení a obraně vlasti mohou uvěřit teď opravdu jen hlupáčci. Naše kapesní armáda je používána jako cizinecká legie a bude tedy bojovat za Prahu všude jinde, jen ne před nebo za Prahou. Velení v čele s ministryní je má za žoldnéře, kde jedinou motivací jsou peníze. Nějaké vlastenectví je překážkou, protože za vlast nikdy doma bojovat nebudou. Padnou za ni mezi prvními někde ve stepích nebo písku.

Bránit svou rodinu, dům, město a zem je něco docela jiného než bojovat za sebranku evropských politiků, kteří pokládaje se za elitu směřují k totalitě, která tu ještě nebyla.  Těm, co tomu nevěří, doporučuji rozhovor na Radiu Universum s profesorem Staňkem.

Jako voják základní služby jsem se smál (tiše) při snaze politruků vyvolat v nás odhodlání bojovat s imperialisty někde na francouzském pobřeží, ale svou zem bych bránil. Některé naše jednotky se chtěly dokonce postavit v 68.roce celé Varšavské smlouvě. Vlast začíná doma na zahradě a končí státní hranicí.  Eurovlastenectví je nesmysl a dobře to vědí i ti, co to do nás a ostatních nároků v jednom kuse tlučou. Časem na to přijde i většina těch moderních eurointernacionalistů.

Jsem hluboce vděčný našim vojákům sportovcům, že svým kalendářem ukázali – VOJÁK NEROVNÁ SE ŽOLDÁK.

Informace o spálení kalendářů převzata z Parlamentních listů 18.1.2024

Karel Petřík
Anketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 13%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif