Karel Petřík: Na věčné časy - SPOLU!!!

KOMENTÁŘ

Pane předsedo Fialo, nesouhlasím s výrokem, že naše společnost stojí na křižovatce, jak jste tvrdil u příležitosti stmelení se v levicový houf SPOLU.

13. dubna 2021 - 07:00
Jsme v zatáčce vlevo. Doufám, že naše pravice do voleb dokáže z chodníčku odbočujícímu vpravo vybudovat solidní cestu tak, aby vytvořila ze zatáčky křižovatku. Evropská levicová posedlost slaví i u nás, přes trpkou historickou zkušenost, úspěch. Světový velkokapitál pochopil, že největší zisky a nejvíce moci dosáhne zavedením levicových principů řízení společnosti. Západoevropská společnost přetíná „ kapitalistická pouta“ na rukou a radostně si nasazuje oprátku korporátního socialismu. Ani u nás nemá většina stran vyznávajících „nové“ vize problém se spojením s kýmkoli a slíbením všeho všem, žádný problém. A většina občanů se neptá, kde na sliby vezmou peníze a jaký to bude mít dopad do života země. Slova – PO NÁS POTOPA, se stávají volebním programem. Představa této budoucnosti a reálná hrozba nastupující „západní levice“ drží v řadách voličů Babiše ročníky 60 +.  Dávno pochopili, že to byl omyl, ale bojí se, že bude hůř.Možná krach tisíců hospod, kam chodili dědci na pivo a tisíců krámků, kam chodily babky pro chleba, je přiměje, spolu s těmi, co stáli na druhé straně pultu, volit ty, co se snaží zachránit, co se dá. Dříve zásadní otázka, jaká bude naše země, když zvítězí ta nebo ona strana ve volbách se mění na : BUDE PO VOLBÁCH NAŠE ZEMĚ JEŠTĚ NAŠE? Má smysl se v tomto případě handrkovat, zda bude víc nebo míň socialistická? Vítězná levice si může zajistit další a další volební vítězství stejně jako po roce 1946, ale protože směřuje k splynutí, nebo spíš k rozplynutí v EU, bude jí stačit pár let. Ti co si nepřejí být bezpodmínečně ovládáni EU, nechtějí se podřizovat kultuře a náboženství nebojících se použití násilí, mají možná poslední šanci k zachování státu a svobody.

Naděje přichází spoluprací malých stran, které dnes mají ještě právo se označit za pravicové. Spoluprací se snaží porazit cejch své nevolitelnosti pro pravicové voliče. Okázalá nevšímavost, až pohrdání masmédii svědčí spíše o obavě, že bude tato činnost úspěšná. Přál bych TRIKOLOŘE, aby její úsilí vedlo k vytvoření silného skutečně pravicového bloku.

Karel Petřík          Anketa

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano 66%
transparent.gif transparent.gif
Ne 17%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 17%
transparent.gif transparent.gif