Karel Petřík: Že s tím mírem zase provokuji ale…

KOMENTÁŘ

Chci jen reagovat na slova ministryně Černochové, že ona chce samozřejmě také mír. A na to, že podle ní právě vojáci si přejí mír nejvíc.

25. ledna 2024 - 07:00

Vy, paní ministryně, jste ten poslední člověk, který se bude někoho ptát, co chce nebo nechce. A vojáků už vůbec ne. Ano, ti vojáci v poli, kteří mohou každou vteřinu padnout, ti si většinou mír přejí. Těch se na to ale nikdo neptá, a i když si to odhlasují třeba všichni, tak záleží na těch, co ovládají velení NATO.

Za pár dnů začne 90.000 vojáků NATO po čtyři měsíce cvičit jak na Rusa. Během té doby určitě nastanou momenty, kdy při „troše dobré vůle“ bude možné rozpoutat evropský konflikt jako nezbytnou obranu. Jestli USA nabydou přesvědčení, že zůstane evropským – tak Bůh s námi. I jen „podivná válka“, třeba v přetřásaném Pobaltí, kdy se fronta nepohne, a občas někdo vystřelí z jedné nebo druhé strany, nabízí možnost použít radikální postupy pro upevnění drolící se moci v EU. Současné nepříčetné vedení cítící blížící se konec, smete opozici nařčenou z kontaktů s nepřítelem, a bez problémů urychlí proces naprosté kontroly a ovládnutí všech občanů. 

Pro totalitu, jaká zde ještě nebyla, může sloužit jako vzor Severní Korea. To není nějaká románová vize roku 84, ale odzkoušená, lety propracovaná realita. Nevím, zda ještě někde na Zemi vládne jedna rodina 70 roků tak brutálně a úspěšně pro obecné blaho. A to se zdařilo bez současných technických možností. Podivnou válku si spojenci vyzkoušeli po napadení Polska. Pak se něco zvrtlo. Během roku 1940 pak Němci obsadili většinu Evropy. Dnes by pro USA byla malá, kontrolovaná válka vedená mezi NATO a Ruskem v Evropě výhodná. Evropská unie by se v USA zadlužila na sto let. Zato by na válku mohla svalit všechny problémy a zneužít ji k zajištění trvalé vlády, ale je tu velké -  ALE co když se to zvrtne??? Totálně!

Na jadernou válku se není možné připravit. Připravit se můžete jen na společnou smrt s námi za vaši chamtivost a pýchu, vážení politici.

Karel Petřík
Anketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 73%
transparent.gif transparent.gif
Ne 13%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif