Být tam, poblil bych se! Foldyna o oslavách na Národní třídě

politika

Poslanec SPD Jaroslav Foldyna se vyjádřil ohledně své (ne)účasti na oslavách během 34. výročí sametové revoluce. Proč vyrazil raději za levnější nutellou? Své rozhodnutí popsal velmi rázně a bez servítek.

Být tam, poblil bych se! Foldyna o oslavách na Národní třídě
Jaroslav Foldyna (SPD)
18. listopadu 2023 - 21:10

„Tak jsem toho 17. listopadu zajel do Bad Schandau do Lidlu. Jet do Prahy na Národní  třídu jsem letos definitivně zavrhl. ČT mi stačilo vidět jak delegace položily věnce k památníků zmlácených demonstrantů. A co na to zmlácení demonstranti?

No někteří chrochtajíc blahem dokonce převzali ocenění od prezidenta, co v době mlácení byl komunistickým rozvědčíkem a předsedou základní organizace KSČ. Dnes však spolu s manželkou politručkou dané doby,  absolventkou VPA KG Bratislavě, kladli květiny na místě, kde režim, který oni oba byli ochotni bránit s nasazením vlastního života, jak přísahali.Co se jim honilo v hlavě?! To fakt nejsem schopen odhadnout. Ale být tam, poblil bych se. Proto jsem vyrazil koupit levnou a lepší a větší Nutelu," uzavřel na facebooku svůj příspěvek ohledně své (ne)účasti na oslavách 34. výročí sametové revoluce Jaroslav Foldyna.

(nov, prvnizpravy.cz, foto: repro: fb profil)


Anketa

Je podle Vás vysílání České televize objektivní a vyvážené?