Jaroslav Štefec: Universální agenti Čuk a Gek nikdy nespí

politika

Dočetl jsem se na ECHO24.cz, že prý na Staroměstském náměstí v Praze došlo v sobotu k fyzické potyčce mezi ruskými turisty a českými a ukrajinskými dobrovolníky, kteří vybírali peníze na pomoc napadené Ukrajině. A údajně se tím už zabývá policie.

Jaroslav Štefec: Universální agenti Čuk a Gek nikdy nespí
Jaroslav Štefec
4. června 2024 - 02:20

Vrtalo mi hlavou, kde by se při současné absolutní blokádě jakýchkoliv "výletů" z RF do ČR, halasně deklarované jak MV, tak zamini, v dnešní Praze vzali ruští turisté. Že by jim někdo vystavil načerno víza a ještě je propašoval přes pasovou kontrolu? Sice vím, že universální agenti Čuk a Gek nikdy nespí, ale přece jen ... píše na facebooku Jaroslav Štefec.

Pak mi to ale došlo. Když v Mannheimu může islámský fanatik pobodat několik lidí a zabít policistu, tak my to v Praze přebijeme vyšší kartou - válku mezi Ruskem a Ukrajinou přeneseme na území ČR! A navíc necháme jejími důsledky minimálně mediálně trpět i nevinné české občany, kteří se údajně provinili jen tím, že pomáhali našim ukrajinským spojencům sbírat po korunce peníze. Nejspíš na granáty v rámci muniční iniciativy Petra Pavla, která nám umírá na finanční úbytě.


Je tudíž správné, že se tím zabývá policie! Rakušanovo ministerstvo vnitra ruku v ruce s chrabrou Koudelkovou BIS musí dát národu co nejdříve jasnou odpověď: kde se ti Rusové v Praze sakra vzali?!

Nechci vymýšlet nějaké konspirace, ale je tu ještě jedna možnost. Někdo prostě potřebuje přebít mediální dopad vražedného útoku radikálního muslima v Mannheimu. Obyčejnému občánkovi se přece nesmí dát možnost dumat nad takovými zhůvězilostmi, jako že z Prahy do Mannheimu je to jen o kousek dál, než do Ostravy a že něco jako ochrana hranic uvnitř slavného "šengenu" vlastně vůbec neexistuje.

A co kdyby ho náhodou napadlo (tedy občánka), že podobně uvažující souvěrci onoho vraždícího fanatika se s prakticky stoprocentní jistotou dnes vyskytují i v ČR, aniž by o tom policie, nebo BIS měly povědomí. Nebo že přece sakra nechce, aby nám cizinci vraždili na ulicích obyčejné lidi nebo policisty jen kvůli tomu, že mají jiný pohled na svět kolem nás.

Jak říkám, nejsem konspirátor. Ale vzhledem k ubohé úrovni prakticky všech propagandistických "operací", dosud "vygenerovaných" oběma výše uvedenými institucemi bych řekl, že o nic jiného v této "kauze" ani nejde. Nemá to totiž žádnou logiku.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 6%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif