Markvart: Voloďa Zelenskij je také diktátor nebo snad ne?

politika

Blyštivý Joe Biden označil čínského prezidenta Si Ťin-pchinga ihned po setkání s ním "diktátorem", což zdůvodnil tím, že v jeho zemi je u moci (už skoro 80 let) komunistická strana, píše na facebooku Petr Markvart.

Markvart: Voloďa Zelenskij je také diktátor nebo snad ne?
Petr Markvart
21. listopadu 2023 - 02:20

Jak by asi měl nazvat Voloďu Zelenského, který na Ukrajině zakázal 11 stran (prakticky celou opozici), pozavíral svoje oponenty a veškerá média sloučil do jediného, státem řízeného a kontrolovaného kanálu?

Jeden z prezidentských kandidátů Republikánské strany, Vivek Ramaswamy ho nazval v nedávné debatě  "komediantem v kapsáčích, oslavujícím nacisty ve vlastních řadách".


Ilustrační snímek z jeho nedávné návštěvy v sídle českých králů ukazuje, že Vivek nebyl daleko od pravdy.

A propos - dlouho jsem ho neviděl, ani o něm neslyšel... Aby se mu tak něco přihodilo, když byl teďka v Kyjevě ten Cameron a hlídají do samí britští specialisté .....A pár komentářů
  • Aktuálně se prý bojí občanského převratu.Něco mi říká, že “proamerického” by se nebál.
  • Vivek Ramaswami měl naprostou pravdu, ale tady by ho za ni nulky chtěli zavřít.
  • Velmi zajímavé jméno prezidentského kandidáta! Jistě je to zajímavý kandidát, ale říkám si, jestli je Vivek R. ten vhodný kandidát. Připadá mi to jméno, jak kdyby byl majitelem indické sítě restauraci, nikoliv jako silně proamerický kandidát! Hrozná habaďůra a komedie..
  • Podívej se na (kdysi) Velkou Británii. Premiér je Ind, ministr vnitřních věcí (do minulého týdne zahraničí) ze Sierry Leone, starosta hlavního města z Pákistánu. Premiér Irska je Ind a homosexuál.
  • no, Obama to není a Indové se práce nebojí…jako Asiaté dnes dosahují vyšší IQ skóre než příslušníci euroamerické civilizace ze stejného sociálního prostředí…pokud v politice zůstane, má před sebou zajímavou perspektivu pravicového politika…

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)


Anketa

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano 67%
transparent.gif transparent.gif
Ne 17%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 16%
transparent.gif transparent.gif