Aquacentrum za dobré vysvědčení pro školáky zdarma

regiony

Malí školáci se opět dočkají. Poslední červnový víkend v termínu 28. – 30. června budou mít vstup do aquacentra v Městských lázních zdarma. Podmínkou je mít dobré vysvědčení, na kterém nesmí být horší známka než trojka.

Aquacentrum za dobré vysvědčení pro školáky zdarma
Ilustrační foto
23. června 2024 - 08:00

Akce platí pro všechny děti do deseti let, nutný je samozřejmě doprovod dospělého. Vysvědčení je třeba přinést ukázat. Zdarma mohou děti navštívit například 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty nebo si užít umělé vlnobití v bazénu. Návštěvníkům je dále k dispozici kruhový bazén s perličkovými lůžky nebo bazén s podvodními masážemi. V areálu je možné vyzkoušet také saunu s venkovním atriem, solárium nebo parní kabinu.

Městské lázně a padesátimetrový plavecký bazén jsou propojeny vyhřívanou chodbou, hosté tak mohou využít služeb celého areálu a projít v plavkách až na Slunnou loučku, odpočinkovou venkovní zónu. Pro nejmenší návštěvníky aquacentra je určen dětský bazének s umělou říčkou, skluzavkou a hračkami do vody. Velké oblibě se těší také dětský koutek se skákacím hradem, vodními kameny, počítadlem a houpacími hračkami.Kralovehradeckénovinky.cz informovala Kateřina Rohlíčková, tisková mluvčí Magistrátu města Hradce Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch)


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 6%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 10%
transparent.gif transparent.gif