České Budějovice: Muž skákal pod kola vozidel v Biskupské ulici

regiony

Muž skákající pod kola vozidel v Biskupské ulici způsobil ve čtvrtek v noci řádné pozdvižení. Zasahující strážníci jen tak tak zabránili potyčce mezi ním a spolujezdcem řidiče vozidla, kterého dotyčný zastavil a vyzýval ho k boji.

České Budějovice: Muž skákal pod kola vozidel v Biskupské ulici
Ilustrační foto
2. října 2023 - 07:30

Jak se ukázalo, jedenatřicetiletý muž se aktivním účastníkem potyčky stal již v nedalekém baru. S krvácivým zraněním na hlavě skončil v českobudějovické nemocnici.
    
Ve čtvrtek 28. září krátce po půlnoci vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o agresivním muži v Biskupské ulici. Dotyčný měl nejprve napadat hosty v baru, poté i venku na ulici. Strážníci při příjezdu na místo spatřili muže, který stál uprostřed vozovky a bránil průjezdu vozidla. Spolujezdec řidiče právě vystupoval z vozu a muž stojící ve vozovce ho vyzýval na souboj. Zákonné výzvy strážníků, aby svého jednání zanechal, bohužel nepadly na úrodnou půdu. Muž se naopak obrátil proti strážníkům. Ti proti němu museli použít donucovací prostředky a nasadit mu služební pouta. Vzhledem ke krvácivému zranění na hlavě, které měl údajně utrpět v baru po potyčce s jiným hostem, strážníci na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Zranění muže si vyžádalo převoz do českobudějovické nemocnice.

Jihoceskenovinky.cz informovala Mgr. Věra Školková, tisková mluvčí MP České Budějovice.

(jv,jihoceskenovinky.cz, foto:arch.)Anketa

Souhlasíte s tím, aby Česká republika i nadále dodávala zbraně na Ukrajinu?

Ano 4%
transparent.gif transparent.gif
Ne 43%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 4%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 49%
transparent.gif transparent.gif