Olomoucký kraj ocení učitele roku. Nominovat můžete i vy

regiony

Titul učitel roku Olomouckého kraje bude mít v příštím roce opět své majitele. Kraj ani v roce 2024 neopomene odměnit vybrané pedagogy za jejich záslužnou práci. Nominovat nejlepší učitele ve svém okolí můžete i vy.

Olomoucký kraj ocení učitele roku. Nominovat můžete i vy
Z plakátu k akci
6. prosince 2023 - 08:00

Ocenění za výjimečné úspěchy a kvalitu v oblasti vzdělávání, ale také za vtah k žákům a podporu dobrého jména školy obdrží celkem patnáct pedagogů. Další tři učitelé si odnesou cenu radního pro oblast školství Aleše Jakubce za dlouhodobý a mimořádný přínos pro rozvoj školství v Olomouckém kraji.

„Ocenění Učitel roku Olomouckého kraje považuji za výborný prostředek k poděkování učitelům za jejich náročnou a záslužnou práci. Kandidáta na cenu mohou navrhnout zástupci škol a školských zařízení, ostatní pedagogové, rodiče, žáci i veřejnost,“ uvedl radní Jakubec.

Na ocenění lze, prostřednictvím nominační listiny, navrhnout pedagogy středních škol, vyšších odborných škol, speciálních škol, základních uměleckých škol a dětských domovů, pedagogicko-psychologických poraden i domů dětí a mládeže se sídlem v Olomouckém kraji.

Sběr nominací probíhá prostřednictvím formuláře v příloze do 22. 12. 2023. Nominace je možné zasílat na e-mailovou adresu zc.jarklo@avolgas.t nebo na podatelnu Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc, na jméno Mgr. Taťána Ságlová, odbor školství a mládeže. Ocenění budou předávána na tradičním ceremoniálu konaném v Den učitelů 28. března 2024.

Olomouckénovi Titul učitel roku Olomouckého kraje bude mít v příštím roce opět své majitele. Kraj ani v roce 2024 neopomene odměnit vybrané pedagogy za jejich záslužnou práci. Nominovat nejlepší učitele ve svém okolí můžete i vy.

(rp,olomouckénovinky.cz,foto:ok)Anketa

Ohrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano 72%
transparent.gif transparent.gif
Ne 14%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 14%
transparent.gif transparent.gif