Policie hledá svědky nehody se zraněním motocyklisty v Opavě Kylešovicích

regiony

V pátek 7. června 2024 krátce před 17. hodinou došlo na silnici II. třídy číslo 461 v Opavě Kylešovicích k dopravní nehodě.

Policie hledá svědky nehody se zraněním motocyklisty v Opavě Kylešovicích
Z místa nehody
19. června 2024 - 08:00

Dle předběžně zjištěných informací se měl motocykl značky Suzuki jedoucí ve směru od ulice Bílovecké k silnici I/57 při předjíždění střetnout s vozidlem Hyundai I30 jedoucím stejným směrem, a to v momentě, kdy toto vozidlo mělo odbočovat vlevo mimo pozemní komunikaci. Při tom došlo k pádu a zranění motocyklisty, kterého si do své péče převzali záchranáři.

V souvislosti se zjišťováním nehodového děje se policisté z dopravního inspektorátu v Opavě obrací na případné svědky této nehody, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k objasnění průběhu dopravní nehody, popřípadě záznamy z palubních kamer. Jak bylo dále zjištěno, za vozem Hyundai I30 mělo v té době jet osobní motorové vozidlo červené barvy, na jehož řidiče se také policisté obrací, aby se jim přihlásil.Policisty můžete kontaktovat přímo na služebně v Opavě na ulici Husova, nebo na telefonním čísle 974 737 581 a 974 737 259, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158. Za poskytnuté informace a pomoc policie veřejnosti děkuje," dodává nprap. Bc. Kateřina Kubzová, tisková mluvčí KŘP Olomouckého kraje.

(rp,olomouckenovinky.cz,foto:krp ok)


Anketa

Jste spokojeni s tím, že se Urshula Von der Leyenová stala opět šéfkou Evropské komise?

Ano 7%
transparent.gif transparent.gif
Ne 84%
transparent.gif transparent.gif
Je mi to jedno 9%
transparent.gif transparent.gif